День Хрещення Київської Русі — України відзначається в Україні щорічно 28 липня — у день пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира. Як державне свято вперше встановлене в Україні в рамках святкування 1020-річчя Хрещення Київської Русі згідно з Указом Президента України від 25 липня 2008 року № 668/2008 «Про День хрещення Київської Русі-України».
Це свято відзначають у день Святого Володимира — одного із засновників і покровителів нашої державності. Для українців це свято символізує спадкоємність тисячолітньої історії України, нації і держави. Це — символ неподільності Українського народу і його єдності навколо ідеї сильної держави і віри. Це символ соборності усіх українців і всіх українських земель навколо рідної державної і духовної столиці — Києва, єдності нашого державного і духовного начала.
На Русі про християнство також було відомо задовго до релігійних реформ Володимира Великого: християнами були Аскольд і Дір. Достовірним є факт хрещення княгині Ольги у 958 р. Але вирішальним для процесу християнізації нашої країни було введення цієї релігії як державної в 988-990 рр.
Причина здесь - 3.Объединение тюркских племен под руководством Бумына, а следствия: 2. Победа над жужанами и 1.Образование Тюркского государства.
Объяснение:
Причинно-следственная связь такова:
Сначала произошло 3.Объединение тюркских племен под руководством Бумына, союзу удалось подчинить племя теле. Это позволило союзу нанести удар по Жужанскому каганату, то бишь была одержана 2. Победа над жужанами. После этой победы Бумын (еще его называют Бумин) принял титул кагана, то есть был образован Тюркский каганат, то есть случилось 1.Образование Тюркского государства.