М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
den1112pro
den1112pro
16.07.2021 21:02 •  История

Хуннское общество состовляло из :​

👇
Ответ:
darinamel196
darinamel196
16.07.2021

Хуннское общество в момент формирования состояло из 24 племен. При формировании государства территории этих племен стали основой создания 24 провинций. С усилением для государства к хунну присоединились новые племена и целые народы. Но они не стали частью хуннского общес вас

Объяснение:

4,5(99 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
LI100K
LI100K
16.07.2021
Кедр лива́нский - вид хвойных деревьев из рода Кедр семейства Сосновые. 
Благовония — группа ароматных веществ, которыми с древнейших времён пользовались люди в качестве лечебного или оздоравливающего, парфюмерного средства, а также для отправления религиозный ритуалов 
Пу́рпур - также в античных источниках тирский пурпур — краситель различных оттенков от багряного до пурпурно-фиолетового цвета.
Коло́ния - это зависимая территория, находящаяся под властью иностранного государства , без самостоятельной политической и экономической власти, управляемая на основе особого режима.
Алфави́т - форма письменности, основанная на стандартном наборе знаков.
Масли́на - род вечнозелёных деревьев и кустарников семейства Маслиновые
4,4(84 оценок)
Ответ:
dkuchanov1352
dkuchanov1352
16.07.2021

починаючи з 1474 p., коли татари пограбували кам'янець, дунаєвець, галич і захопили 40 тисяч полонених, європейські та вітчизняні  літописи  й хроніки були наповнені повідомленнями про безкінечні бідування і грабунки, що приносили турки і татари в україну. у 1482 р. кримський хан з намови московського великого князя івана третього з великою ордою дійшов до києва, що був суперником москви, і «град взяв і огнем сожже. полону безчисленно взя, а землю києвську учинила пусту».

турки і татари вихором налітали на українські села і міста,  палили  їх, старих людей вбивали, а дітей, жінок і чоловіків забирали в полон - ясир. у 1498 р. з  галичини  і  поділля  вони забрали 100 тисяч людей. весь південь україни вони прагнули перетворити у «дике поле».

, грабіжники зв'язували захоплених  арканом  за шию та руки і під удари та посвист нагайок гнали до криму. полонили перш за все молодих селян, а також ремісників, купців. на кордоні ханства ясир ділили - розлучали рідних, б'ючи сильних і вбиваючи тих, котрі ослабли.

страхіття татарської навали стали особливістю життя україни, що потерпала від них протягом чотирьох століть. польсько-литовські урядовці, які володіли українськими землями, не захищали їх від татар, a інколи й продавали цілі округи для пограбування. це змушувало місцеве населення озброюватися та організовувати самооборону і розвідку. по всій україні на високих місцях були встановлені стрімкі вежі із смоляними діжками. у разі небезпеки смолу на вежах запалювали, і великі території відразу дізналися про прихід татар. попередження надавало змогу населенню міст і сіл вчасно організовувати самооборону

4,8(62 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ