М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
глеб379
глеб379
17.12.2020 14:33 •  История

Вставте пропущене.
Ур. у замку Крево було укладеноунію між і , яка передбачала об’єднання Литви та Польщі в державу внаслідок шлюбу польської королеви з литовським князем. По тому у Великому князівстві Литовському вводилася віра. Князь Ягайло стає королем Польщі, і Велике князівство Литовське приєднуються до Польщі.

👇
Ответ:
alijonsamara200
alijonsamara200
17.12.2020

У 1385 році у замку Крево було укладено Кревську унію між Польщею  і Великим Князівством Литовським , яка передбачала об'єднання Литви та Польщі в єдину державу унаслідок шлюбу польської королеви Ядвіги з литовським князем Ягайлом. По тому у Великому князівстві литовському вводилась католицька віра.

4,8(43 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Васяян
Васяян
17.12.2020

Объяснение:

Проблема в том, что реформы Петра копировали только внешнюю атрибутику "запада". Если в Западной Европе развитие промышленности прямо связано с ростом свобод граждан, то в России Петр создал промышленность, основанную на рабстве. Более того, именно при Петре происходит окончательное превращение крепостных в рабов. Да, реформы Петра привели к резкому скачку в развитии страны, но за ним начался длительный застой (именно потому, что экономика осталась рабовладельческой) , приведший к новому отставанию от Европы в 19 веке.

Нравится

4,8(76 оценок)
Ответ:
Павел9641
Павел9641
17.12.2020

Фаши́зм (італ. fascismo, від італ. fascio — «зв'язка», «об'єднання») — різновид політичного режиму, а також радикальна авторитарна імперіалістична політична ідеологія, характерними ознаками якої є сильний культ особи, мілітаризм, тоталітаризм, імперіалізм та ідея єднання та мобілізації нації та держави проти ворогів, ідея постійної війни й панування.

Спочатку — самоназва політичного руху під проводом Беніто Муссоліні в Італії, який був при владі від 1922 до 1943 року. Вже у 1920-х роках, супротивники фашизму поширили це поняття на інші праворадикальні, авторитарні, тоталітарні і націоналістичні режими, диктатури та на політичні групи, і, серед інших, на німецький націонал-соціалізм, хоча лише деякі з них називали себе «фашистськими» та за своєю ідеологією і політичною практикою істотно відрізнялися від італійського фашизму.

Вважається, що фашизм бере свій початок в італійському націоналізмі часів Першої світової війни і як політична течія був заснований Беніто Муссоліні — до того одним із лідерів Італійської соціалістичної партії і був започаткований як об'єдна́ння в єдине ціле «правих» і «лівих» політичних спектрів. Однак, на думку видатного вченого, нобелівського лауреата Івана Павлова, джерелом фашизму став більшовицький переворот у Росії: до нього «фашизму не було», і опісля нього більшовики сіяли «по культурному світові не революцію, а з величезним успіхом фашизм»[1][2] .

На спорідненість політичних режимів першої половини ХХ ст. вказував Арнольд Тойнбі[3]

4,6(51 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ