М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
denihaev30
denihaev30
11.04.2023 11:19 •  История

Нужно 3 отрицательных отзыва историков о деятельности Петра I. Очень вас

👇
Ответ:
Анара2000
Анара2000
11.04.2023

1 . Жестокость-не верил никому, резал людей толпами . 2,не правильная политика по отнажшению к государству и людям.

3.экспансия других народов кроме руского

Объяснение:

4,8(88 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Mtzv17
Mtzv17
11.04.2023

Тюдоры английская королевская

династия, правившая с 1485 по 1603 год. Тюдоры считаются самой известной английской династией. При них Англия сменила католическую веру на англиканскую, из заурядной островной страны превратилась во владычицу морей. Кроме того, экономика сделала громадный скачок, были заложены основы будущей колониальной империи. Династия правила всего 118 лет, но за время их царствования жизнь англичан заметно улучшилась. Тюдоры пришли к власти после нескольких десятилетий смуты, но к концу их правления Англия была мирной и процветающей страной. Династия провела удачную религиозную реформу:

4,5(19 оценок)
Ответ:
Pailevanyan
Pailevanyan
11.04.2023

Відповідь:

Основним елементом і чоловічого і жіночого слов`янського костюма була сорочка, яка виготовлялася переважно з лляного полотна. Чоловіча сорочка була приблизно до коліна довжиною і обов`язково підперізувалися. Довжина жіночої сорочки, як правило, доходила до щиколотки. Нерідко вона виконувала функції сучасного жіночого легкого плаття. Воріт, рукави і поділ сорочки обов`язково прикрашалися вишивкою. Причому вишивка несла не так декоративну, скільки оберегову функцію, захищаючи людину від шкідливих сил.

Чоловіки з найдавніших часів носили ремінні пояси, що вважалися одним з головних символів чоловічого престижу. Особливо цінувалися пояси з шкіри дикого туру, яку можна було добути під час полювання, піддаючи своє життя смертельній небезпеці.

Традиція носіння штанів була запозичена слов`янами у представників найдавніших кочових племен. Слов`янські штани були приблизно по щиколотку завдовжки і заправлялися в онучі

Пояснення:

Житла були наземні або заглиблені в землю (напівземлянки, землянки). Стіни зазвичай складалися зі зрубаних стовбурів. дерев’яні (там, де було достатньо лісу) або плетені з хмизу (в тих місцях, де лісу було мало) й обмазані товстим шаром глини. Земляні долівки, очевидно, покривали соломою або очеретом. Будували підвальні ями для зберігання продуктів харчування. У кожній хаті була піч, складена з каміння і глини, розташована в кутку оселі. Дахи будинків були двосхилими, покритими деревом, очеретом.

Неподалік від житла була господарська частина подвір’я. Найближче містилися господарські ями, які використовувались як зерносховища та погреби для харчів. Трохи далі — комора, хлів для худоби, невеликі будівлі, що могли служити для утримання свійської птиці чи дрібної худоби.

4,4(21 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ