М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
nikitachymev
nikitachymev
25.10.2020 04:53 •  История

Мету реформи П.Столипіна, зміст реформи та її
наслідки ?

👇
Ответ:
дашулька223
дашулька223
25.10.2020

Відповідь:

Мета реформи: Підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва і товарності селянських господарств. Зміцнення соціальної опори самодержавства на селі (через збільшення заможних селян). Вирішення проблеми аграрного перенаселення.

Суть реформи: Скасування власності сільських общин на землю. Дозвіл селянам отримувати землю (виділяла община) у приватну власність (хутір, відруб).

Угіддя (ліс, сіножаті) залишались у спільному володінні общини.

Заохочувалося переселення селян у малозаселені райони Північного Сибіру, Середньої Азії, Північного Кавказу.

Запровадження кредитної до селянам через відповідний банк (Селянський земельний банк).

Значення(наслідки)реформи: Реформа відкрила шлях до приватного селянського землеволодіння. Привела до розвитку товарно-грошових відносин в сільському господарстві і перетворенню України на житницю Європи. Сприяла розвитку особистої ініціативи та конкуренції. Підвищилась врожайність у селянських господарствах у 1912 р. на 20%. Зріс середньорічний збір зернових з 775 млн. пудів до 1070 млн. пудів.

Українська пшениця становила понад 40% загальноросійського експорту. Завдяки концентрації земельної власності в руках заможних селян, стали широко використовуватися у великих господарствах машини, сільськогосподарська техніка, добрива. Прискорила процес переходу українського села на індустріальну основу.

4,4(61 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
kurokislip
kurokislip
25.10.2020

1)Після падіння Галицько-Волинської держави, Литва почала активно захоплювати нові землі і одночасно, боротися з монголо-татарами. Перемігши їх у вирішальній битві у 1362 р. Ольгерд остаточно витіснив ординців з Поділля. Швидкий перехід українських земель під владу Литви, дуже легко пояснити - ослаблені і розбиті навалами монголо-татар русичі вважали за краще підкоритися Литовському князівству, ніж Золотій Орді, бо по факту, Литва майже нічого не змінила в житті українців, лише тільки, що українські землі тепер були їхніми.

2)Так. Литва покращила воєнний стан українців, захистила їх від ординців, до реконструювати розбиті міста, тощо.

3)Після битви під Вількомиром з просуванням литовських військ у володіння Свидригайла С. Кейстутович остаточно сів на «велике княжіння Литовське і Руське», Свидригайло втратив вплив у Полоцькій, Вітебській землях та на Смоленщині й був змушений втікати до Києва.

Объяснение:

ответ лучше немного перефразировать.

4,7(9 оценок)
Ответ:
LyusiaG
LyusiaG
25.10.2020

ответ:  Как то раз гулял(а) я себе по улицам нашего города и случайно попал(а) в прекрасную столицу Италии - Рим. Неподалёку протекала река Тибр. Решил(а) пройтись по узким улочкам, посмотреть как живут люди и увидел(а) следующее: около домов была битая посуда, всё грязно, некрасиво, присутствовал неприятный запах. Чтобы больше не находиться в этом месте, я побежал(а) к Пантеону, полюбоваться изысканной красотой античных римских архитекторов. В этом Великом храме всех богов, который был построен при императоре Адриане. Больше всего меня поразила  кирпично-бетонная ротонда Пантеона , перекрытая полусферическим куполом. Купол состоит из окружностей, которые легко прочитываются благодаря кессонированному потолку. Купол со стенами образует единую оболочку, содержащую внутри всё пространство, соответствующее внутреннему объёму цилиндра и половине сферы. В древности поверхность купола украшали звезды, однако в современном мире, из которого прибыл(а) я, документальных подтверждений этому нет.

Объяснение:

4,5(15 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ