М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
aidafarhadova
aidafarhadova
27.05.2021 05:59 •  История

Хто такий цінь ши хуан-ді? які перетворення він здійснив?​

👇
Ответ:
moscow1506
moscow1506
27.05.2021

秦始皇帝 — цінь ши хуан ді, «Перший імператор Цінь») (листопад / грудень 260 р. до н. е. ... Він був організатором ряду фундаментальних реформ, результатом яких стала поява імперського державного утворення яке стало відоме світові як «Китай»

Объяснение:

秦始皇帝 — цінь ши хуан ді, «Перший імператор Цінь») (листопад / грудень 260 р. до н. е. ... Він був організатором ряду фундаментальних реформ, результатом яких стала поява імперського державного утворення яке стало відоме світові як «Китай»

4,5(58 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Artemmundryl
Artemmundryl
27.05.2021
Адзначым, па-першае, гукавую дакладнастдь верша. Велічна-ўрачыстая інтанацыя радкоў, алітэрацыі, своеасаблівая інструментоўка, увесь гукавы комплекс радкоў даволі дакладна перадаюць памятныя ўсім нам раскаты грому ў летнюго пару.
Не цяжка заўважыць і другую асаблівасць верша. Гром паўстае ў ім нібы жывая, адухоўленая істота. Вядома, мы тут маем справу з паэтычным прыёмам, удала падабранымі, маляўнічымі метафарамі. Заўважым адначасна, што ўсё прыведзенае чатырохрадкоўе складаецца як бы з суцэльных метафар — «голасам моцы… гром пракаціўся», «луг адазваўся», «лес адгукнуўся».
За багаццем метафар у коласаўскай пейзажнай лірыцы стаіць і нешта большае, чым адны толькі паэтычныя ўвасабленні. Ствараючы у паэмах «Новая зямля», «Сымон-музыка», у алегарычных навелах «Казкі жыцця» маляўнічыя пейзажныя карціны, паэтызуючы прыроду, Якуб Колас апіраецца на наіўны, блізкі нашым далекім продкам погляд на прыроду як жывую істоту. Падобнае стаўленне да прыроды бачым і ў многіх пейзажных коласаўскіх вершах.
4,6(99 оценок)
Ответ:
1Nikanikanika1
1Nikanikanika1
27.05.2021

Iван Брюховецький (? - 1668 р.) - гетьман Лівобережної України в 1663-1668 рр. Обраний гетьманом Лі- вобережної України на Чорній раді в Ніжині. Відразу після цього уклав із Московською державою Батуринські статті 1663 р. Був першим з українських гетьманів, який здійснив візит до Москви й підписав нові Московські статті, що значно обмежували права Гетьманщини. У 1668 р. лівобережні козаки, дізнавшись про наближення військ правобережного гетьмана П. Дорошенка, стратили Брюховецького

Юрій Хмельницький (близько 1641 - після 1681) - молодший син Богдана Хмельницького, гетьман усієї України в 1657 та 1659-1663 рр. і Правобережної України в 1677-1681 та 1685 рр. На посаді гетьмана намагався продовжувати справу батька й шукав союзника, який гарантував би самостійність і цілісність Гетьманьщини. Під тиском обставин підписав договори, що обмежували державні права України - Переяславські статті 1659 р. із Московською державою і Слободищенський трактат 1660 р. із Річчю Посполитою. Усвідомивши здійснені помилки і втрату підтримки козацтвом, у 1663 р. зрікся гетьманства. Під час боротьби за владу на Правобережжі спочатку підтримуваз П. Дорошенка, а потім П. Суховія та М. Ханенка. У 1669 р. був захоплений татарами і відправлений до Стамбула. На початку 1677 р., коли турецький султан розпочав активну боротьбу за Правобережну Україну, Юрія Хмельницького він призначив гетьманом і «князем малоросійської України» на правах свого васала зі столицею в Немирові. Спроби Юрія Хмельницького об'еднати під своєю владою Україну були невдалими. Після укладення Бахчисарайського миру 1681 р. був позбавлений гетьманства і відкликаний до Стамбула. Подальша його доля невідома.

4,4(13 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ