М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
tayasivakova
tayasivakova
22.12.2022 02:07 •  История

Сообщение на тему: про первооткрывателей

👇
Ответ:
1234567890821
1234567890821
22.12.2022

Искони известна тяга русского человека к неизведанным местам. Как ни странно, уроженцев далекой от моря российской глухомани привлекали к себе морские и океанские дали. Казак Семен Дежнев первым из европейцев отделил Евразию от Америки, вышел в Тихий океан. Его собратья, атаманы Василий Атласов и Данила Анциферов, в те же времена бродили на утлых лодьях по Великому океану вдоль Курильской гряды. Эти люди, их спутники и последователи не искали славы и золота, они были подвижниками, следопытами.Семён Иванович Дежнёв (ок. 1605, Великий Устюг — нач. 1673, Москва) — выдающийся русский мореход, землепроходец, путешественник, исследователь Северной и Восточной Сибири, казачий атаман, а также торговец пушниной, первый из известных европейских мореплавателей, в 1648 году, на 80 лет раньше, чем Витус Беринг Берингов пролив, отделяющий Аляску от Чукотки.

Примечательно, что Берингу не удалось пройти весь пролив целиком, а пришлось ограничиться плаванием только в его южной части, тогда как Дежнёв пролив с севера на юг, по всей его длине.Федот Попов, выходец из крестьян Какое-то время жил в низовьях Северной Двины, где приобрёл навыки морехода и освоил грамоту. За несколько лет до 1638 году появился в Великом Устюге, где был принят на службу к богатому московскому купцу Усову и зарекомендовал себя энергичным, толковым и честным работником.Иван Александрович Кусков (1765, Тотьма, Вологодская губерния — 1823, Тотьма Вологодская губерния) — исследователь Аляски и Калифорнии, создатель Форта Росс в Америке. Тотемский мещанин. В 1787 достиг Иркутска, 20. 05. 1790 заключил контракт с каргопольским купцом А. А. Барановым, жившим в Иркутске, о морском вояже к американским берегам в компанию Голикова и Шелихова.Яков Санников (1780, Усть-Янск - не ранее 1812) российский промышленник (XVIII-XIX вв.), исследователь Новосибирских о-вов (1800-1811). Открыл о-ва Столбовой (1800) и Фаддеевский (1805). Высказал мнение о существовании к северу от Новосибирских о-вов обширной земли, т.н. Земли Санникова.

4,6(100 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
standartny1ychenik
standartny1ychenik
22.12.2022

Реформы, это, на мой взгляд, сильно сказано.

Российская политика в то время во многом крутилась в треугольнике: Польша, Швеция, Турция (и крымские татары) . Итак.

Ордин-Нащокин (50-60-е гг 17 века) предлагал расширить экономические и культурные связи со странами Западной Европы (западник? ) и Востока, заключить союз с Польшей для совместной борьбы со Швецией за обладание побережьем Балтийского моря. Любопытно, что еже в конце 70-х гг советы О-Н касательно польских дел были признаны устаревшими.

Голицин же направил в Константинополь чрезвычайное посольство, чтобы склонить Порту к союзу с Русским царством на случай войны с Польшей (80-е гг 17 века) . Другое русское посольство — в Варшаве — работало над усилением противоречий между поляками и турками. Результатом стал отказ Польши и Турции от прямого выступления против Москвы.

Голицин исходил из представления о главной задаче российской внешней политики как укреплении русско-польских отношений, что обусловило временный отказ от борьбы за выход к Балтийскому морю. В 1683 подтвердил Кардисский договор между Россией и Швецией.

Помимо укрепления связей со всеми европейскими дворами, Голицин уделял внимание отношениям с Китаем. При нём в 1689 был заключён Нерчинский договор.

Т. е. общее: активная внешняя политика в отношении как запада, так и востока. И еще: оба возведены в ранг бояр за свои заслуги, а не благодаря влиянию семьи. Род Голициных хоть и древний, но Василий Васильевич из них первый известный

Объяснение:

4,7(51 оценок)
Ответ:
Dirolling
Dirolling
22.12.2022

Объяснение:

1. Зростанням він був більше шести футів (понад 180см), але за своєю надзвичайною худорби здавався ще вище. Худе, вузьке як бритва особа з великим яструбиним носом, квадратним, трохи виступає вперед підборіддям і невеликими близько поставленими сірими очима, блискучими і «гострими, як рапіри», пронизують «допитливим поглядом».

2. Предки Шерлока Холмса були захолустными поміщиками, але він вважав, що схильність до мистецтва в нього в крові і йде вона від бабусі, яка була сестрою французького художника Верне — баталіста і автора низки картин зі східної життя.

3. У коледжі Холмс був відлюдькуватим, багато роздумував над усім, що бачив і чув навколо — вже тоді він починав створювати свій метод.

4. Після першого розкритого злочину («Глорія Скотт») батько єдиного друга Холмса сказав, що «всі слідчі в порівнянні з вами — немовлята». «Саме перебільшена оцінка моїх здібностей навела мене на думку, що це могло б бути моєю професією, а до того дня це було захоплення, не більше».

5. Вперше приїхавши в Лондон, Холмс оселився на Монтегю-стріт, зовсім поруч із Британським музеєм, де і проводив своє дозвілля, вивчаючи всі ті галузі знання, які могли б стати в нагоді в його професії.

6. Не секрет, що Холмс був наркоманом. Він регулярно робив ін'єкції морфію і кокаїну, вважаючи, що наркотики дивно стимулюють розумову діяльність і прояснюють свідомість, так що їх побічною дією можна знехтувати.

7. Холмс написав досить багато наукових робіт, серед яких: «Визначення сортів тютюну з попелу» (про попелі ста сорока різних сортів трубкового, сигарного і цигаркового тютюну); дослідження впливу професії на форму руки і робота про відбитки слідів (про використання гіпсу для збереження відбитка).

8. Професійно займався боксом. Був одним з кращих боксерів у своїй вазі.

9. Свою скрипку роботи Страдіварі купив у єврея — лахмітника на Тотенгем-Корт-роуд за 55 шилінгів. Справжня ж її ціна — не менше 55 гіней.

10. «Всяке життя — це величезна ланцюг причин і наслідків, і природу її ми можемо пізнати по одному ланці».

11. Ненавидів будь-які форми світського життя.

12. Любив німецьку музику, більше ніж французьку або італійську, тому, що вона «багата глибокими думками».

13. «Вивчення Лондона — моя пристрасть». Холмс знав усі закутки, і проїжджаючи по місту з закритими очима, міг визначити, в якому районі знаходиться.

14. Приклад розкішної вечері — парочка холодних вальдшнепів, фазан, паштет з гусячої печінки і кілька запорошених, покритих павутиною пляшок старого вина.

15. А ось ще одне меню, вибране Холмсом для прийому гостей — устриці, пари куріпок і невеликий вибір білих вин.

16. «Мій мозок бунтує проти неробства»

17. «Я бачу вищу нагороду в самій роботі, в можливості застосовувати на практиці мій метод».

18. «Найголовніше — не допускати, щоб особисті якості людини впливали на наші висновки. Емоції ворожі чистого мислення».

19. До речі, про почуття. «Любов — річ емоційна, і, будучи такою, вона протилежна чистому і холодного розуму. А розум я, як відомо, ставлю понад усе. Що стосується мене, то я ніколи не одружуся, щоб не втратити ясності розуму».

20. «Я ніколи не роблю винятків. Виключення спростовують правило».

21. Любив імпровізувати на скрипці.

22. Холмс був напрочуд м'який і делікатний у поводженні з жінками. Він не любив жінок і не вірив їм, але тримався з ними завжди по-лицарськи чемно.

23. «Жінкам ніколи не можна повністю довіряти, навіть кращим з них».

24. Єдиною дамою, якою захоплювався Холмс, Ірен Адлер — «ця Жінка».

25. «В мені закладено якості і великого ледаря і запеклого забіяки».

26. Холмс — справжній драматург. Його художні інстинкти вимагали гарної режисерської постановки сцен. «Наша справа було б нудним, якби ми час від часу не фарбували його драматичними подробицями, які надають блиск здобутим нами результатами».

27. Холмс був «по-котячі» охайний: ідеально поголені щоки, сорочка без єдиної плямочки — навіть в похідних умовах.

28. Незважаючи на те, що у своїй розумовій роботі Холмс був найточнішим і аккуратнейшим з людей, а його одяг завжди відрізнялася не тільки охайністю, але навіть вишуканістю, у всьому іншому «це було саме безладне істота у світі».

29. Сигари Холмс тримав у відерці для вугілля, тютюн в шкарпетці перської туфлі, а листи, які чекали відповіді, прикалывал перочинны ножем до дерев'яної дошці над каміном.

30. Любив стріляти з револьвера, прикрашаючи стіну патріотичним вензелем «V. R.»

31. Розбирав папери не частіше одного — двох разів на рік.

32. Незнання Холмсом літератури сильно перебільшена: він, наприклад, читав Петрарку і не раз цитував листування Гюстава Флобера і Жорж Санд.

33. До сніданку Холмс зазвичай палив люльку, набиту залишками різних табаков, які ретельно збирав і сушив на камінній дошці.

34. Звичайний сніданок — яєчня з шинкою і кави.

Подробнее - на -

4,5(37 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ