ЭТО ВСЕ ЧТО МОГУ ПРЕДЛОЖИТЬ
Барщина (лат. angaria, среднев. corvea, нем. Frone или Frondienst, фр. corvée, польск. pańszczyzna) — труд, работы крепостными и временно обязанными крестьянами в пользу землевладельца. В основном за предоставление в их пользование части земли последнего, заключающаяся в даровом обязательном (преимущественно сельскохозяйственного характера) труде.
В России существование барщины зафиксировано уже в «Русской Правде». Широкое распространение она получила в Европейской части России во второй половине XVI — первой половине XIX в. Существовала фактически до 1917 года в виде отработочной системы.
У кінці IX ст. рівень державної організованості східних слов'ян все ще був низьким, частина племен не входила до племінних об'єднань, або охоплювалася ними частково. Існували невеликі держави або напівдержавні племінні княжіння. У той самий час процес державотворення в Європі розширювався. Зокрема, германські племена боролися за об'єднання і створили державу Карла I Великого, у VII ст. виникає Болгарська, в Х ст. Польська, Чеська, Угорська та ін. Цей процес у Західній та Центральній Європі не міг не стимулювати державотворчість у східних слов'ян. Провідну роль у становленні Русі відіграло Полянське князівство з центром у Києві.
Слов'янські племена, в яких відбувалося майнове розшарування, виділилася керівна верхівка, підійшли до такого рівня соціально-економічного розвитку, коли державність, що охоплювала б усі племена, стала історично необхідною. І тому зміна династій 882 року, злиття Новгородського[19] і Київського князівств у єдине державне ціле сприяли об'єднанню з часом усіх східнослов'янських племен у єдину державу — могутню Давньоруську державу.
1. А Китай и Япония
2. Дружина - это его армия и она слушалась князя , я считаю, что это вассальные
3. В со смертью Сталина и прихода к власти Хрущова
4. А трести
5. Б Меровинги
6. А