М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ЛимАнель
ЛимАнель
01.01.2021 12:42 •  История

Якими є хронологічні меді періоду історії україни?​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
BOJl40K
BOJl40K
01.01.2021
1. Славяне занимались земледелием, животноводством. Первым из славян пытавшийся ответить кто мы, и от куда мы был древний летописец Нестро
2. Первым князем был Рюрик, когда умер князь Фёдор, династия рюриковичей остановилось.
3. 988
4. "Русская правда" это книга с правилами, вышла в 1016
5. Нашествие Монгольского иго
6. Монгольское нашествие под руководством Чингиза Батыя 1237- 1240
7. Александр Невский выдающийся полководец брат Фёдора
8. Золотая орда - нашействие монгольского иго, каждый рас, когда князь хотел встать на княжение он шёл к хану и просил ярлык на княжение.
10. Под правлением Ивана Грозного был указ о "опричнине" и "земщине". В "опричнину" входили все знатные города , и самые плодородные земли, а в "земщину" крестьяне и не нужные земли. А также при правлении Ивана 4 было введено новый подвид войск "стрековое войско"
4,6(11 оценок)
Ответ:
Scared911
Scared911
01.01.2021

Головним заняттям феодалів, особливо в цей ранній період, була війна і супутній їй грабіж. Тому весь побут і звичаї феодалів підпорядковані були в основному потребам війни.

Основним видом військ у Європі Х-XI ст. стає важко озброєна кіннота. Кожен феодал зобов'язаний був сеньйору кінної військовою службою. Звідси походить збірна назва всякого феодала-воїна - «лицар» (німецьке Ritter від Reiter - вершник, кінний воїн). Основною зброєю лицаря в той час був меч з хрестоподібної рукояткою і довге важкий спис. Він користувався також палицею і бойовою сокирою (сокирою); для оборони служили кольчуга і щит. На голову надягав шолом, а обличчя захищалося особливої металевої гратчастої платівкою - забралом. Пізніше, в XII-XIII ст., З'явилися лицарські лати. Кожен великий феодал, щоб мати загін воїнів, роздавав частину своїх земель з селянами більш дрібним феодалам в нагороду за службу. Власник землі ставав сеньйором (старшим) по відношенню до своїх васалів, яким він виділяв зі своїх земель феод. Васал, тобто військовий слуга, повинен був виступати в похід разом з сеньйором, приводячи з собою загін воїнів. Сеньйор був зобов'язаний захищати своїх васалів від нападів інших феодалів і повсталих селян.

Проводили все своє життя у війнах, насильства і грабунки, ненависники працю феодали, особливо світські, відрізнялися зазвичай дикими вдачами, крайнім невіглаством, грубістю і жорстокістю.

Вище за все вони цінували фізичну силу. Ідеалізований кодекс «рицарського» поведінки, який малює лицаря як благородного захисника слабких і скривджених, склався у феодальній Європі значно пізніше - у XII-XIII ст. Але й тоді він не відповідав дійсному вигляду феодала-лицаря, залишаючись в кращому випадку лише недосяжним ідеалом. З грубим лицарем-варваром раннього середньовіччя він тим більше не мав нічого спільного.

4,8(3 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ