М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
MelinMelomGii
MelinMelomGii
17.08.2022 03:32 •  История

Определи, верными или неверными являются утверждения. Т. Седельников сказал:

1. «Введение военного положения в трех областях края стало результатом политики, которая сделала безземельными миллионы казахов».
Верно / Неверно
2. «Сотни тысяч русских... оказались в Казахстане на маленькой горстке земли». 
Верно / Неверно​

👇
Ответ:
MariyaPak2701
MariyaPak2701
17.08.2022

ответ: правда

Ложь

Объяснение:

4,6(8 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
mc9584
mc9584
17.08.2022

Объяснение:

Реформы Солона относится к истории Древней Греции. А в особенности к Афинам. Реформы Солона относится к началу 6 века до нашей эры, а точнее к 594 году до нашей эры. Реформы Солона подорвали экономическое могущество знати, не несколько облегчили положение бедняков. Однако реформы не обеспечили бедняков необходимым количеством земли и не сделали занятие должностей для них доступными. И поэтому они требовали разделы земли и установления равенства граждан. Поэтому в Афинах началась тирания. Также в период салона было создано первое государство демократического типа в Афинах.

4,5(86 оценок)
Ответ:
lotop
lotop
17.08.2022

Алекса́ндр ІІІ Аргеад, більше відомий як Алекса́ндр Великий та Алекса́ндр Македо́нський (грец. Αλέξανδρος Γ' ο Μακεδών; кінець липня 356 до н. е., Пелла — 13 червня 323 до н. е.), — дев'ятнадцятий цар Македонії. Геніальний полководець, видатний адміністратор і політик. Засновник великої держави, що охоплювала Македонію, Грецію, завойовану Перську імперію та Єгипет. Його походи позитивно вплинули на розвиток античної науки (особливо географії) і культури (еллінізм). Після його смерті створену імперію поділили між собою його воєначальники — діадохи. Син царя Філіпа ІІ Македонського та Олімпіади, царівни Епіру. Був вихованцем Арістотеля. З 336 до н. е. (з 20-річного віку) правитель Македонії. Забезпечив міцність свого правління перемогами над фракійцями та іллірійцями. Перемоги над перським царем Дарієм III біля Граника (334 до н. е.), Іссі (333 до н. е.) відкрили йому шлях до Єгипту, де він коронувався короною фараонів і заснував місто Александрію. Після вирішальної перемоги над Дарієм при Гавгамелах (331 до н. е.) повністю підкорив імперію Ахеменідів — Вавилон, Парса і Сузи здалися йому без опору. Далі Александр повів своє військо до Центральної Азії (329 до н. е.), а потім повернув до Індії, але виснажені військові частини відмовилися переходити річку Ганг, і він мусив повертати через пустелі до Вавилона, який зробив столицею найбільшої в стародавньому світі імперії. Невдовзі помер від незрозумілої хвороби, яка перебігала з гарячкою, після чого його імперія розпалася, але завдяки його військовим досягненням були відкриті двері на схід для грецької торгівлі, мови і культури. Прізвисько — Великий (грец. Μέγας)

4,6(52 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ