М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
hromgugd
hromgugd
05.01.2023 19:21 •  История

Выберите из списка достижения Юстиниана І. 1)Основая королевство франков
2)Стал основателем новой религии
3) построил храм Святой Софии
4)предпринял попытку восстановить Римскую империю в своих границах
5)создал Свод гражданского права
6) отразил нашествие гуннов
Нужно отметить правильные ответы .

👇
Ответ:
russalinagaras
russalinagaras
05.01.2023

2)

5)

6)

Объяснение:

Вот и все, это правильно

4,7(63 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
лерчик1253
лерчик1253
05.01.2023
З розвитком міст на Русі розвивається і торгівля. З'являються гроші як засіб платежу за товар або послуги. 
На ранніх стадіях розвитку торгівля була мінова, один товар обмінювався на інший, тобто проводився бартерний обмін. Так, ремісник міг зміняти вироблені їм вироби на продукти харчування. Так було і на внутрішньому рику, і в зовнішній торгівлі, де російські купці платили переважно хутрами. 
Вже в XI-XII ст. ремісниче справа переходить у стадію товарного виробництва. Ремісник орієнтується на споживчий попит і працює на замовлення, а свої вироби не сам виставляє на продаж, а продає їх купцеві, який і займається безпосередньою реалізацією товару. 
Для виготовлення більшої кількості продукції ремісники об'єднуються в артілі і підряди, що стали характерними для Русі. Часто для організації цих нових форм виробництва були потрібні значні витрати.
Великими торговими містами на Русі були столиця держави - місто Київ та займав особливе положення Новгород, через який по озерно-річковому шляху в Балтику йшла торгівля з країнами Західної Європи. 
Те, що на Русі проводилася карбування власних срібних монет, говорить про ступінь розвитку торгівлі. Раніше товар купувався на шкурки звірів - хутро, особливо ценівшуюся в іноземних країнах і слугувала еквівалентом грошей. 
Що з'явилися карбовані металеві гроші частково зберегли їх назви - куни і вевериц, тобто куниці і білки. Спочатку власних монет було мало, користувалися частково іноземними (арабськими і грецькими). Це підтверджується кладами з такими монетами, знайденими на півдні Росії в різних місцях. 
Поряд з карбованими грошима в обігу ходили і злитки срібла і золота певної ваги. На злитках не було ні клейма, ні напису, ні позначення ціни.Це були просто відрубані злитки золота і срібла. Вони іменувалися гривнями. Срібна гривня дорівнювала п'ятдесяти кунам або ста п'ятдесяти веверицам. Пізніше гривні стали називатися золотими і срібними рублями. Так, наприклад, в одному з давньоруських джерел описувалося, що житель Новгорода якийсь Клімята отримував «соляні куни», тобто дохід від соляних варниці, в які він вклав свої кошти. 
Виникнення грошей відіграє важливу роль. З одного боку, це говорить про державність країни, з іншого - про її розвиток. Якщо держава здатна створювати власні кошти платежу, визнані як усередині нього, так і за його межами, значить, воно має власне конкурентоспроможне товарне виробництво. 
Карбування власних грошей говорить про високий статус тодішньої Русі, про її розвиток та визнання іншими країнами. 
4,5(10 оценок)
Ответ:
krskapoval
krskapoval
05.01.2023
Информационное бюро коммунистических и рабочих партий - международная коммунистическая организация в 1947 - 1956 гг. На него возлагали координация действий компартий государств народной демократии, которые стали называть себя социалистическими. В документах совещания был сформулирован тезис о разделении мира на два лагеря — империалистический и демократический.
Расчитываясь на "первый"и "второй", в живых остались "вторые". Третьего варианта изначально было не дано (план Маршалла, речь в Фултоне и пр.) 
4,4(32 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ