Март 1953 года наша страна не забудет никогда… 27 марта 1953 года новым правительством была объявлена амнистия, согласно которой из тюрем и лагерей освободилось более миллиона человек. Это бывшие «враги народа», политические, осужденные по 58 статье. Так же было прекращено знаменитое «дело врачей», которое долгое, долгое время, тянуло за собой череду беззаконий.
Альтернативы для амнистированных граждан открывались самые радужные. У них появилась надежда на новую жизнь, надежда на реабилитацию (восстановление в правах), надежда на восстановление своего доброго имени и т.д. Да, и они, конечно же, должны быть бесконечно благодарны новому правительству, в лице Никиты Сергеевича Хрущева, который, якобы, во всем разобрался и устранил сталинские ошибки.
Объяснение: Повідомлення про Володимира Великого Володимир I Святославич – князь новгородський, великий князь київський, при якому відбулося хрещення Русі. Він правив державою практично сорок років. Народився Володимир понад тисячу років тому, коли Київську Русь розривали множинні зовнішні завойовники – в 948 році. У нього було два старших брата – Ярополк і Олег. У 970 році Володимир отримав управління містом Новгород, Олег – Древлянською землею, а Ярополк – Києвом. У кожного брата було своє князівство, і їх інтереси не перетиналися. Але так було недовго. У 972 році батько Володимира загинув, і в 977 році почалася міжусобна війна, Ярополк напав на Олега і розгромив його військо. Володимир, дізнавшись про смерть Олега, вирішив покарати братовбивцю, зібрав дружину і насамперед позбавив Ярополка його «правої руки» – варяга Рогворда, що поставлений був його братом княжити до Полоцька. Підкоривши половецькі землі, він захопив Київ, але Ярополк утік, і виманивши його на переговори, Володимир убив його. З 980 року князь Володимир став одноосібним правителем Києва. Поки брати розбиралися між собою, польський князь Мечислав I захопив західні руські землі, а на Полоцьку та Псковську землі здійснювали набіги литовські племена ятвягів. Всі перші свої роки правління, князь повертає Русі всі втрачені землі, зміцнюючи її рубежі. В 987 він здійснив похід на місто Херсонес. Після захоплення Херсонеса Володимир відправив до Візантії послання, що бажає одружитися на сестрі імператора Анні. Візантійці дали добро, але тільки в тому випадку якщо князь прийме християнство. Після довгих роздумів Володимир Святославович став хрестителем всієї Русі в 988 році. Він скинув язичницьких ідолів, став зводити Божі храми, дотримуватися святі заповіді. За безліч добрих справ народ любив його і прозвав «Червоним сонечком». Після хрещення Київська Русь була визнана в європейському світі. Князь Володимир дав їй новий могутній виток до розвитку. Він заповів царство синові Борису. Через це в 1014 року підняли повстання сини Святополк і Ярослав. Помер Володимир в 1015 році і похований був у Десятинній церкві.