Из интернета
Объяснение:
У Західній Європі в 15 столітті існував такий ідеал жіночої краси: S-подібний силует, вигнута спина, кругле бліде обличчя з високим чистим чолом.
Дуже дивно в таку картину вписувався великий, обвислий, майже "вагітний" живіт. Оскільки природа таким "скарбом" нагородила далеко не всіх, довелося придумувати оригінальний вихід з положення.
Для створення відповідного силуету в хід йшли спеціальні валики. Вони являли собою невеликі простьоганних подушечки, називалися босамі і накладалися на живіт.
Що стосується особи, високе чоло був обов'язковим атрибутом краси жінки 15 століття, особливо - в аристократичних колах. Жінки, у яких волосся росли густо, змушені були боротися з "недоліком" за до досить болючих процедур. Епіляцію проводили за до дкої суміші негашеного вапна і аурипігменту, а після процедури на шкіру наносили кров кажанів або жаб, сік цикути, або золу, попередньо змочену в оцті. Такі склади повинні були перешкоджати росту волосся. Але від подібних б'юті-практик нерідко разом з волоссям сходила і шкіра.
Одягу шилися вузькі, подовження, що сковують рухи. Саме тоді в моду увійшов шлейф, винайдений "першою красунею середньовіччя" Агнеса Сорель.
Издавна народ дорожил пословицей. Кто её сочинил – не ведомо никому; но все её знают и ей покоряются. Что же такое пословица?
Пословица - краткое мудрое изречение, имеющее поучительный смысл, заключающее в себе законченную мысль, житейскую мудрость. Например: «Дело мастера боится», «Играй, да не заигрывайся». Поговорка отличается от пословицы тем что она – часть суждения. Например: «Лёгок на помине», «За словом в карман не лезет».
Они создавались на протяжении сотен поколений. В них запечатлены любовь к родине, мужество, храбрость, вера в справедливость, понятия о чести: «Человек без родины – соловей без песни», «Честь дороже жизни», «За правое дело стой смело».
Темы пословиц и поговорок бесчисленны. В них говорится об учении, семье, трудолюбии, мастерстве: «Без муки нет науки», «Труд человека кормит, а лень портит», «Не надобен и клад, коли в семье лад», «С мастерством люди не родятся, но добытым мастерством гордятся» и так далее.
Пословицы и поговорки имеют прямой и переносный смысл. «Без труда не выловишь рыбку из пруда» - пословица не только о рыбной ловле, но и любом труде. «После дождичка в четверг» - говорим мы о том, что произойдёт неизвестно когда, а может не произойдёт вовсе.
А.С.Пушкин восклицал: "Что за роскошь, что за смысл, какой толк в каждой поговорке нашей! Что за золото!"