Обидва - Ілля Муромець і Робін Гуд - фольклорні герої, перший - російського та українського, другий - британського фольклору. Це їх об"єднує. Але різного між ними набагато більше.
Наприклад, зовнішній вигляд.
Ілля Муромець має на собі важкі обладунки: кольчугу, шлем, палицю або меч; він завжди на доброму коні. Ставний, кремезний, з сивою бородою - так його зображують художники.
Натомість Робін Гуд вигладає дещо молодшим від Іллі, його одяг зовсім простий, нічого богатирського в його вигляді немає. Він одягнений у зелений плащ з капюшоном. А його зброя - лук і стріли.
В цьому ми вбачаємо різницю в ментальності двох народів - слов"янського і британського. Наші герої дуже відрізняються від загальної маси людей, англійські - навпаки, мають такий самий образ, як і будь-хто з натовпу.
Головні вороги Іллі Муромця та його "команди" - темні сили типу Ідолища Поганого. Робін Гуд з своїми прибічниками бореться проти багатих та знатних людей. Його ідеали інші: він би хотів, щоб бідні зрівнялися з багатими, він захищає бідняків.
Ці герої уособлюють національні цінності двох різних народів. В англійській культурі герой - це людина, яка захищає слабких, а в нашій культурі герой - це той, хто захищає цілу країну. Тобто різниця між ними криється в особливостях національного менталітету двох народів.
Франки, группа германских племен, живших в III веке по нижнему и среднему Рейну. Делились на салических и рипуарских. Франки рано оказались в сфере влияния Рима. С III века нашей эры были расселены в качестве федератов на севере Галлии. В конце IV столетия завоевали Галлию, образовав Франкское королевство. Сохранились свидетельства о внешнем образе франков: «...с макушки их рыжеватые волосы падают на лоб, а обнаженный затылок сияет, потеряв свой покров. У них светлые глаза серо-голубого оттенка. Они чисто выбриты и вместо бороды носят редкие усы, за которыми прилежно ухаживают, расчесывая гребнем. Тесная одежда облегает стройное тело мужчин; одежда высоко подобрана, настолько, что видны колени, широкий пояс охватывает их узкую талию. Они развлекаются тем, что бросают двулезвенные топоры на большое расстояние, ...размахивают своими щитами, прыжками опережают брошенные ими копья, чтобы таким образом первыми достигнуть врага» (Сидоний Аполлинарий, V век).
Объяснение:вот