ответ: крестьян не много было орудей труда и конечно же они были не практичны(ломались, тупились и т. желище у крестьян было не богатое, в основном они жили несколькими семьями в одной комнате(но крестьяне побагаче могли снять комнату отдельно).в комнате в основном была лавка(на которой спали), сундук в котором лежала посуда, сковорода, и некоторая одежда,. курестьяне которые вообще были бедными спали на простой соломе. пища у всех крестьян была одинакова в основном: овес,просо, каша или лепешки. но иногда было и мясо, и хлеб тоже(тогда это было большой редкостью)! хозяйство у крестьян было не большое, оно состаяло из некоторых животных.
объяснение:
Основним заняттям ранніх слов'ян було землеробство. Найдавнішим вирощування зернових культур у лісовій зоні було підсічне землеробство. На окремих ділянках лісу селяни спалювали повалені вітром сухі дерева і таким чином проводили підготовку землі під посіви. Нерідко перед вирубуванням лісу дерева підсікали, щоб вони швидше висихали у вертикальному положенні. Тоді дерева валили і спалювали. Попіл був добривом, він же розпушував ґрунт. Після трьох років використання виснажену землю залишали и освоювали нову ділянку.
Объяснение:
Відповідь:
У четвертому періоді проти Священної Римської імперії відкрито виступила Франція, яка до цього підтримувала повстанців у Нідерландах та вела війни в Італії. Шведи уклали з Річчю Посполитою Шмутсдорфський договір (1635) й кинули проти імператора усі сили. Французькі й шведські війська здобули перемоги при Брейтенфельді (1642), Рокруа (1643), Янковом (1645). Попри це, сили Габсбургського союзу та антигабсбурзької коаліції сильно виснажилися, тому 1645 року розпочалися мирні переговори, що закінчилися підписанням Вестфальського миру.
Пояснення: