На самом деле именно ФАШИЗМ существовал только в Италии. В Германии был национал-социализм, а в Японии - милитризм. Режимы разные. В Италии главной ценностью было государство, а в Германии - нация. Япония в этом плане была больше похожа на Италию. Культ Вождя был развит везде (дуче Муссолини, фюрер Гитлер, имератор Хирохито) . Ни японцы, ни итальянцы не уничтожали население по этническому признаку, хотя японцы нередко устраивали резню в Манчжурии. Изначально действительно, декларировалось превосходство именно немецкой нации, однако позже расовая доктрина Германии признала полноценными людьми всех европейцев, в том числе и славян. Вспомните например украинскую дивизию "Галичина",батальоны "Роланд" и "Нехтигаль", которые героически сражались в рядах СС и Вермахта плечом к плечу с воинами всех европейских народов.
Відповідь:1. Колегія розглядала скарги на генеральний суд та ратушні суди, військову Канцелярію, полкові та всі інші Канцелярії, була своєрідним апеляційним органом.
2. Також вона мала гати за своєчасним збором та спрямуванням в царську казну хлібних, грошових та інших зборів.
3. Із зібраних грошей колегія мала роздавати платню Гетманській раді, Сердюкам і Компанійцям.
4.Ще одним із обов'язків колегії було вести прибуткові і видаткові книги, надсилати відомості про прибутки і витрати кожну третину року, а кожен рік надсилати прибуткові книги з Прокурором в Сенат.
5. Колегія мала гати за розподілом військового постою на так званих «вінтер-квартирах», а також, якщо виникнуть скарги на когось з цих військових, то в повноваженнях колегії було чинити суд за діяльностю Генеральної військової канцелярії також входило в повноваження Малоросійської колегії, як і перевірка гетьманських універсалів та інших документів — щоб гетьманським іменем не підписувались писарі та інші.
Пояснення: