Промы́шленная револю́ция (промы́шленный переворо́т, Вели́кая индустриа́льная револю́ция) — переход от ручного труда к машинному, от мануфактуры к фабрике; переход от преимущественно аграрной экономики к индустриальному производству, в результате которого происходит трансформация аграрного общества в индустриальное. Промышленный переворот происходил в разных странах не одновременно, но в целом можно считать, что период, когда происходили эти изменения, начинался от второй половины XVIII века и продолжался в течение XIX века. Характерной чертой промышленной революции является стремительный рост производительных сил на базе крупной машинной индустрии и утверждение капитализма в качестве господствующей мировой системы хозяйства.
Промышленная революция связана не просто с началом массового применения машин, но и с изменением всей структуры общества. Она сопровождалась резким повышением производительности труда, быстрой урбанизацией, началом быстрогоэкономического роста (до этого экономический рост, как правило, был заметен лишь в масштабах столетий) и увеличением жизненного уровня населения. Промышленная революция позволила на протяжении жизни всего лишь 3—5 поколений перейти от аграрного общества (где большинство населения вело натуральное хозяйство) к индустриальному.
Так от
Объяснение:
Вбивство Франца Фердинанда було приводом до війни і ось чому
1. Австро-Угорська реакція. Коли вони дізналися про вбивство свого наступника престолу то відправили ультиматум Сербії. Сербія на нього погодилася окрім 1 умови. Хоча були і інші чинники про які я скажу пізніше але привід для початку австро-сербської війни був притягнутий за вуха. Це ж не був вбитий імператор а лише його наступник. Його в будь який момент модна замінити на іншого, благо таких було повно.
2. Втручання із зовні. Ось цей чинник про який я казав що скажу пізніше. Після отримання сербської відповіді на ультиматум у гру вступила Німеччина яка заставила Австрію почати війну із Сербією для отримання чергової кризи і поширення свого впливу. Хоча здавалося яким боком Німеччина з Гогенцольнерами до Австрії з Габсбургами?
3. Становище у світі. До початку 1 світової війни держави дуже серйозно нарощували свій воєнний арсенал. Кожна з них мала свої цілі для яких була необхідна війна
4. Реакція світу. Росія мала свої цілі у війні і дізнавшись про атаку австрійців на сербів під приводом захисту останніх вступила в війну. Вступ Франції і Німеччини був буквально притягнутий за вуха - начебто вони були в альянсах і повинні були до союзникам. Хоча кожна з них мала свої цілі і насправді вони просто хотіли їх досягнути.
5. Післявоєнний стан. Припустимо що причиною війни стала все ж таки смерть Франца Фердинанда. Тоді є одне питання. Чому це ніяк не відобразилось у Версало-Вашингтонській системі і безпосередньо у Версальському і Сен-Жермннському мирному договорі. Там багато йшлося про відбір колоній, земель, обмеження армії, репарацій але НІХТО не згадав про Франца. Якби його смерть була причиною війни то в мирних договорах нашкрябали хоча б щось про компенсацію за його смерть чи вибачень. Але такого не було. Та і якщо керуватись логікою - хіба може смерть 1 людини спричинити найбільшу для свого часу війну? Ще в якомусь середньовіччі можливо, але не в 20 столітті.
а где это
Объяснение:
вот это фотография