М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Sasha34634
Sasha34634
30.07.2022 22:30 •  История

Составить сложный план

Великий шелковый путь

1 Он объединил Европу и Азию в середине II века до нашей эры.

Возник Великий Шелковый путь. Великий шелковый путь соединил Китай и Европу

торговый маршрут. Пока что в основном «лазуритовый путь», «нефритовый путь» и «бобровый путь».

Торговля шла полным ходом. «Лазуритский путь» в Египет, Иран, Вавилон

По дороге перевозили лазурит, добываемый в горах Памира. "По пути нефрита" Китай

бриллианты для украшений для королей и богатых людей

камень, нефрит перевезли из Кашгара в Китай. Драгоценные шкуры зверей «По дороге бобра»

распространилась по разным странам.

2. В середине первого тысячелетия до нашей эры была проложена «Степная дорога». «Китайский шелк и иранские ковры доставлялись через степь. Великий шелковый путь позволил странам Европы и Азии общаться друг с другом и объединять свои народы. Дорога названа в честь главного товара торговли - шелковых тканей из Китая, эта дорога, соединяющая Европу и Азию, привела к выдающимся достижениям. Он развитию торговли, науки, религии и культуры в развитых странах.

III. Великий шелковый путь пролегал по земле древнего Казахстана. Основной торговый путь пролегал в Китай через реки Сырдарья, Талас, Шу, Или. Следующий участок пути назывался Яксарт, Сейхун, Сырдарья, Урал (по Уралу, Черному морю, Византии, Западной Европе). Шелковый путь продолжался в степи Центрального Казахстана, Сарыарки и Иртыша, Алтая и Монголии, по которым проходят такие крупные города, как Испиджаб, Усбаникент, Отрар, Туркестан, Тараз, Сауран, Сыганак, Сарайшык, Жанакент.

был . Великий шелковый путь оказал большое влияние на развитие этих городов.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Dia1111111111111
Dia1111111111111
30.07.2022

Коло́н (лат. colonus, множина coloni) — напівзалежний селянин в Римській імперії в період занепаду (ІІІ- IV ст. н.е). За своїм юридичним статусом колон наближався до раба, проте наявність власного господарства, орендна плата з частки урожаю зближували колона з феодально-залежним селянином. У IV—V ст. колони — це вже групи залежного сільського населення, різного за походженням, юридичним і соціальним статусом. До IV ст. колони були в основному вільними, але відповідно до указу Костянтина I Великого навіки прикріплялися до землі.

4,5(32 оценок)
Ответ:
Moduev
Moduev
30.07.2022

У середині 30-х років керівництво Комуністичної партії дійш­ло висновку про необхідність внесення "демократичних" змін до Конституції СРСР 1924 p., а також до конституцій союзних і автономних республік. Вперше це питання було винесене на обговорення у 1935 р. на лютневому Пленумі ЦК ВКП(б). Таким чином намічалося утворити видимість подальшої демократизації держав­ного ладу. Про які вибори до державних органів могло йтися, якщо й після прийняття Конституції 1936 p. ніхто нікого не обирав? У будь-якому виборчому окрузі балотувався лише один депутат, кан­дидатура якого висувалася відповідним партійним керівництвом. Був підготовлений досить демократичний за зовнішніми показни­ками проект Основного Закону СРСР, розглянутий на червневому Пленумі ЦК ВКП(б). Проект Конституції було схвалено Президією ЦВК СРСР і винесено на всенародне обговорення. Зовнішньо активно відбувалося воно й на території України.

У підсумку все звелося до загального схвалення проекту Кон­ституції. В умовах терору 30-х років мало хто б намагався критику­вати цей проект, який навіть не містив реальних гарантій захисту прав людини.

VIII Всесоюзний з'їзд Рад 5 грудня 1936 р. одноголосно затве­рдив і ввів у дію нову Конституцію СРСР 1936 p.

Прийняття Конституції Союзу РСР вимагало розробки нових республіканських конституцій, у тому числі й Конституції УСРР. Розробка проекту Конституції УСРР нагадувала процес, який вже відбувався на союзному рівні. 13 липня 1936 p. Президія ЦВК УСРР утворила конституційну комісію, до складу якої увійшли державні та партійні провідники України: Петровський, Косіор, Постишев, Затонський, Любченко, Якір та ін. Наприкінці 1936 p. Президія ЦВК УСРР прийняла проект Конституції, запропонований консти­туційною комісією, за основу. Після всенародного "обговорення" він був переданий на розгляд Надзвичайного XIV з'їзду Рад УСРР, який відкрився 25 січня 1937 p., ЗО січня з'їзд Рад постановив:

"Проект Конституції (Основного Закону) Української Радянської Соціалістичної Республіки в редакції, поданій Редакційною Комі­сією З'їзду, затвердити". Одночасно з'їзд дав доручення ЦВК у відповідності з новою Конституцією УРСР розробити й затверди­ти положення про вибори, а також визначити строк виборів до Верховної Ради республіки.

Конституцію УРСР 1937 p. побудовано у відповідності з Кон­ституцією СРСР 1936 p. Вона майже повністю відбивала союзну Конституцію, відтворювала її принципи, копіювала основні поло­ження. Обидві Конституції мали демагогічний характер і були як би поза часом Численні положення Конституції УРСР, як і Конституції СРСР, особливо про права людини, насправді не діяли. Вони мирно співіснували з репресивною машиною, масови­ми арештами, розстрілами. Основний Закон за формою був демок­ратичним, але повністю відірваним від реального життя.

4,5(90 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ