М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Vladiko011
Vladiko011
15.08.2022 11:33 •  История

ответить на вопросы.
1. В 1925 году во главе республики стал …….
2. Он стал проводить политику «………..»
3. Против политики выступил ряд советских управленцев, которые были обвинены в ………………
4. Особенно противились курсу ……….
5. 27 августа 1928 года был обнародован ……..
6. Гонениям подверглись …..хозяйств.
7. У них были конфискованы …..тыс.голов крупного рогатого скота.
8. Если в 1928 году в республике в колхозы вступило 2% всех хозяйств, то в 1934 году - …..%.
9. Перед коллективизацией в Казахстане было ….млн.голов скота, в ….году осталось …..млн.
10. Используя интернет ресурсы, написать какие меры наказания применялись к людям, которые не хотели вступать в колхозы.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
natakalip09wj0
natakalip09wj0
15.08.2022
Чесно говорячи, існує доволі багато тез і антитез стосовно цього питання. Як ми знаемо, М. Грушевський вважав князя Святослава "козаком на троні". Тобто надмірна войовничість і небажання творити внутрішні реформи могла налаштувати проти Святрслава не тільки його співвітчизників, але й закордонних сусідів Русі. На рахунку Святослава дві знищені держави - Хазарський каганат та Вользка Булгарія (знищені у 965 році), тож це вражаючий результат для молодого київського полководця і князя. У смерті Святослава брали участь печеніги на чолі яких стояв хан Куря. За легендою після смерті Святослава на Кічкаській переправі (Запорізька область, м. Запоріжжя) він відсік йому голову і наказав зробити з черепа чашу, інкрустовану дорогоцінним камінням, із якої він пив на застіллях, нагадуючи усім про його блискавичну перемогу. Проте хто ж наразив Святослава на небезпеку? Версій багато, дехто вважає що він сам собі наврочив смерть, проте версія із Візантійською імперією найбільш вірогідна. За згадками істориків, Святослав після свого Болгарського походу (970-971) заволів зробити столицею Русі місто на Дунаї, на кордонах із Візантією. Візантійці побоювалися такого сусіда, і підмовили печенігів за золото напасти на Київ, тим самим відізвавши Святослава з походу. Тут вже Святослав і потрапив у засідку печенігів біля дніпровських порогів.
4,4(26 оценок)
Ответ:
nikita8989
nikita8989
15.08.2022
Автономісти - це політична течія у соціумі, яка перебачає здобування незалежності лише у рамках автономії. Наприклад, у період Руїни було багато так званих "москвофільських" ідей та рухів, які включали входження Гетьманщини (обох берегів Дніпра) до складу Російскої імперії на правах автономії. Ставлення до автономій абсолютистських імперій було зрозуміле усім свідомим людям того часу. Тож є й інша течія - консервативна. До неї входила козацька старшина "старої закалки", яка не могла примиритися із занепадом державності після Національно-вивольних змагань. Тож вони вважали що тільки гетьман зможе привести нещалежну Гетьманшину до процвітання.
4,7(68 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ