Спільне:
- Впровадження колективізації сільського господарства;
- Заборона на національні символи та культурні звичаї, що виходили за межі встановлених радянських рамок;
- Визначення ролі Радянської влади як єдиної легітимної;
- Скасування релігійного впливу на суспільство.
Відмінне:
- Наддніпрянська Україна впроваджувала добровільну колективізацію, тоді як у Західній Україні вона була запроваджена примусово;
- Було зосереджено багато зусиль на боротьбі з релігією й галузі містили та промисловості, під час радянізації Західної України більше уваги було зосереджено на політичній ідеології;
- Так звані "чистки" спрямовувалися на різні групи населення в залежності від обстановки в регіоні.
Объяснение:
Організація Об’єднаних Націй (ООН) - це міжнародна організація, створена для підтримки та зміцнення міжнародного миру та безпеки, а також розвитку співпраці між державами. ООН була заснована 24 жовтня 1945 року після Другої світової війни з метою запобігання майбутнім війнам.
ООН складається з шести основних органів: Генеральної Асамблеї, Ради Безпеки, Економічної та Соціальної Ради, Ради опіки, Міжнародного Суду та Секретаріату ООН. У рамках більш широкої системи ООН працює ряд спеціалізованих міжнародних агентств, фондів та програм.
ООН займається багатьма питаннями, включаючи питання миротворчості, прав людини, гуманітарної до та соціального та економічного розвитку. Штаб-квартира ООН розташована у Нью-Йорку
Объяснение:
Когда на земле идут войны – это насилие, когда родители бьют детей – это насилие, когда на улице грабят людей – это тоже насилие. Можно перечислить много видов насилия, но это ничего не изменит.
Насилие – это следствие, а нужно найти причину и устранить ее. Люди, творящие насилие – это жестокие, бесчеловечные, закомплексованные особи. Ведь нормальный, адекватный человек никогда не поднимет руку на слабого и беззащитного ребенка.
Сейчас же мы живем в мирное время. Но это лишь лицемерная маска благополучия. Ежегодно, ежедневно, ежесекундно совершается насилие по всей земле, в каждом городе. Люди, не задумываясь, направляют дула автоматов на родителей, братьев, детей... А ведь все начинается с малого... Если так и дальше будет продолжаться, что ждет нас впереди, есть ли у нас и нашей планеты будущее?
Для того, чтобы искоренить это зло, нам нужно начать с себя. Ведь если каждый из нас станет чуточку добрее: протянет нищему инвалиду копейку, даст голодающему еду, а нуждающемуся, одежду, то в мире станет меньше несчастных людей. Существует старая пословица: «Зло порождает зло». Люди забыли истинные ценности, такие как: добро, дружба, семья, любовь, взаимовыручка, честный труд!
Объяснение: