1. Тоталітарний характер влади, що поставила у залежність від волі однієї людини та її найближчого оточення життя мільйонів людей.
2. Прорахунки керівництва країни на чолі з Й. Сталіним: ігнорування даних розвідки про дату наступу німецьких військ; заборона приводити війська в прикордонних районах до бойової готовності; зволікання з переоснащенням армії та побудовою оборонних споруд; відсутність чіткого плану на випадок масштабних військових дій.
3. Перевага німецьких сил на напрямках основних ударів.
4. Репресії командного складу, досвідчених воєначальників на передодні війни
5. Міжнародна ізоляція СРСР.
6. Жорстка централізація, атмосфера страху, в країні вбивали ініціативу, гальмували вирішення нагальних проблем.
1933-1934 годы для Европы характеризовались приходом к власти Гитлера, первым этап на пути которого к мировому господству стало значительное уменьшение последствий Первой Мировой Войны для Германии. Версальский мирный договор по сути сковывал руки Гитлеру. Ему было выгодно обнуление этого договора. Тремя важными аспектами договора, которые в глазах Гитлера более всего мешали вернуться Германии на мировую арены были.
1) Ремелитаризация Ремилитаризация Рейнской области.
2)Запрет на разработку и производство еновых видов вооружения.
3) Территориальные потери Германии.
Вдальнейшем все эти пункты были нарушены, страны победительницы в Первой мировой не придали этому особого внимания, за что и поплатились, хотя если бы они активнее поддерживали этот договор и следили за его соблюдением, то возможно мировой войны можно было бы избежать.
Объяснение: