М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ната1182
ната1182
11.02.2023 02:13 •  История

Напишите в своих тетрадях вкратце культурно-исторического роль кыпчаков в истории

👇
Открыть все ответы
Ответ:
UtkinaVioletta
UtkinaVioletta
11.02.2023
  часть государственной политики в российском государстве (1565—1572), состоявшая в отторжении в пользу государства имущества, государственном терроре и системе чрезвычайных мер. также «опричниной» называлась часть  государства, с особым , выделенная для содержания царского двора и  опричников  («государева опричнина»). опричниками назывались люди, составлявшие тайную полицию (телохранителей,гвардию)  ивана грозново  и непосредственно осуществлявшие репрессии. слово «опричнина» происходит от   «опричь», что означает  «особый»,  «кроме». суть опричнины  — в выделении части земель в царстве исключительно для нужд царского двора, его служащих  — дворян и  войска и (вооружённых сил). изначально численность опричников  — «опричной тысячи»  — составляла одна тысяча  дворян  и  детей боярских. опричниной в  московском княжестве  также назывался удел, выделявшийся вдове, при разделе имущества мужа.  как тоо так.
4,8(11 оценок)
Ответ:
makon3
makon3
11.02.2023

Кожен Стародавній германець знав, що він повинен полягати в племені, щоб вижити. Стародавній германець слухав свого конунга (вождя племені). Стародавній германець прокидався вранці дуже рано, щоб подбати про свою сім'ю і своє племені. Турбота його проявлялася в полюванні, щоб зібрати продовольства. Разом зі своїми одноплемінниками він відправлявся шукати здобич, і, якщо здобич була спіймана-значить день майже вдався. Після полювання германець займався своєю зброєю, приводив його в порядок, адже на зборах племені він повинен бути завжди в повному обмундируванні. Германець вважав війну найкращим заняттям, адже в разі перемоги він здобував славу і багатство, як і його плем'я. Але, в мріях і щоденних турботах древній германець не забував залишити щось на майбутнє про себе. Так як він жив в печері, він залишав малюнки на скелях розповіді про своє життя в картинках, зігріваючись теплими шкурами, які для нього дбайливо зробила його дружина, мріючи здобути перемогу в новому поході і знайти могутність і визнання.

Цей день був важким, тому що на наступний день належало зібрання, на якому вирішувалося питання набігу на сусідню територію. Цей набіг був чреватий війною з римським імператором і тому багата видобуток одноплемінників могла закінчитися його смертю або зовсім попаданням в рабство. Тому він обмірковував як вчинити; наївшись вдосталь м'яса відправився в ліжко з роздумами про майбутнє.

Объяснение:

бл как сложно на Украинском писать

4,8(20 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ