М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
rudnevskaya2004
rudnevskaya2004
31.03.2022 21:51 •  История

Осередок літописання Київської Русі-України:

👇
Ответ:
juehxbrf
juehxbrf
31.03.2022

княжий двыр

Объяснение:ето верний ответ

4,8(66 оценок)
Ответ:
sergeywrest51
sergeywrest51
31.03.2022

ответ:Києво-Печерський монастир

Объяснение:

4,7(80 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Katekate2001lol
Katekate2001lol
31.03.2022

Початок Революції 1905-1907 рр. було спричинено рядом факторів, включаючи: соціальну нерівність та економічну дискримінацію, масову безробіття, національну та релігійну дискримінацію, обмеження політичних прав та свобод людей, розкачування соціальної ситуації в країні.

Реформа загального виборчого права включала в себе збільшення числа виборців: з 2% населення Російської імперії у 1905 році до понад 50% у 1917 році. Це дало можливість більшій кількості громадян взяти участь у політичному житті країни, в тому числі вибирати депутатів до Державної думи, представляти свої інтереси та боротися за права та свободи. Однак, реформа мала свої обмеження і не дозволяла повністю усунути проблеми соціальної та політичної нерівності.

Объяснение:

4,4(61 оценок)
Ответ:
hadaevbogdan
hadaevbogdan
31.03.2022
Колективізація і індустріалізація є двома різними процесами, які відбувалися в історичному контексті і мали великий вплив на суспільство. Нижче наведено сходства та розбіжності між цими процесами:

Сходства:

Політична ініціатива: Колективізація і індустріалізація були проведені з ініціативи центральної влади відповідних країн. У обох випадках держава мала вирішальну роль у впровадженні цих процесів.
Господарські зміни: Колективізація і індустріалізація передбачали серйозні трансформації в господарстві. Обидва процеси спрямовані на розширення промислової бази, збільшення виробництва і розміщення ресурсів у великій мірі.
Колективність: Обидва процеси мали колективний аспект. У колективізації сільськогосподарських господарств індивідуальні ферми були об'єднані в колгоспи або селянські артельні, тоді як індустріалізація передбачала створення великих колективних промислових підприємств.
Розбіжності:

Сфера застосування: Колективізація переважно відбувалася в аграрному секторі, зокрема у сільському господарстві, з метою об'єднання землевласників та поліпшення ефективності виробництва. Індустріалізація, з іншого боку, була спрямована на розвиток промисловості, модернізацію виробничих потужностей та збільшення виробництва товарів і послуг.
4,6(36 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ