М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Iranmlp
Iranmlp
26.05.2020 04:40 •  История

Известно что екатерина 2 относилась к петру 1 с особым уважением. есть в личностях этих монархов черты, которые их роднят? ? можно ли назвать екатерину 2 продолжателем дела петра великого?

👇
Ответ:
casha23
casha23
26.05.2020

они вдвоем были решительными людьми , они не боялись перемен и шли к своим целям . они вдвоем учавствовали в войнах и побеждали .реорганизовывали армию и государство .да,можно . она продолжала войны,чтобы поднять престиж империи , сделать так,чтобы нас боялись и уважали. они вдвоем этого добились,в свои времена.она улучшала армию ,как и Петр строила новые города/крепости/опорные пункты. Петр построил Питер,а она Херсонес и Одессу. 

4,8(90 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
1Серж1111111111
1Серж1111111111
26.05.2020

Відповідь:

Акбар був видатним державним діячем,допитливою,хоч і неграмотною людиною,мав прекрасну пам'ять,був сміливим та здібним воєначальником.Акбар не вмів писати і читати,проте любив,щоб йому книги читали вголос.За його наказом багато книг із санскриту було перекладено перською мовою.Акбар був переданий епітету «Великий» через його низку досягнень, включаючи переможні військові звитяги,кардинальні суспільні та світські реформи,які укріпили династію моголів на індійському субконтиненті і розширили їх володіння.

Пояснення:

4,5(42 оценок)
Ответ:
даринкал
даринкал
26.05.2020

Аббас I Великий (* 27 січня 1571, Герат, Сефевідська держава — 19 січня 1629, Мазендеран, Сефевідська держава) — шах Азербайджану та Ірану (1587-1628) з тюркської династії Сефевідів, виразник інтересів феодалів і багатих купців. Створив регулярне військо. Аббас намагався централізувати державу, проводив загарбницьку політику. Одержав перемоги у війнах із Бухарою та Османською імперією за Ірак, захопив Азербайджан, Ширван і Грузію, приєднав до Сефевідської держави Бахрейнські острови, відвоював у 1622 році у португальців місто-острів Ормуз та в афганців Кандагар.

Як правитель відзначався особливою жорстокістю і бузувірством. Зокрема, осліпив двох власних синів і вбив третього.

Його образ виведено у повісті Мірзи Фаталі Ахундова «Обдурені зірки».

1620 року розпочав карбування срібної монети аббасі, що широко вживалася на Близькому Сході, Індії та Африці до XVIII століття.

Объяснение:

4,5(80 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ