Відповідь:
На мою думку,на початку XIX століття, український народ ще зберігав основні атрибути державності,а саме:1)власну територію,яка населена представниками одного народу;2)мову,як ідентифікатор народу; 3) національний одяг, страви, народні пісні, традиції,звичаї. Саме тому,думаю,що Сумароков не перебільшував про розбіжності та відмінності двох народів.В той же час, Україна не мала ознак державності,а саме: міжнародного визнання,суверенітету,свого уряду,законів,прапора,кордонів,бо входила в склад Російської імперії.
Пояснення:це мій папа написав :>
Начало правления Каримова совпало с выводом советских войск из соседнего Афганистана в 1989 г., где продолжалась гражданская война; в Таджикистане в 1992 г. началось кровопролитное межэтническое противостояние. Узбекский руководитель смог избежать вовлечения страны в региональные конфликты и сохранить относительно стабильную политическую обстановку. В экономике Узбекистана с середины 1990-х гг. наблюдался устойчивый рост (по данным Всемирного банка, ВБ, средний рост ВВП с 1990 г. составил 4,3%), валютные доходы росли за счет увеличения экспорта энергоносителей и золота.
Пе́рший хресто́вий похі́д (1096—1099) — військова експедиція християнської Європи, яка ставила за мету відвоювати Святу землю, захоплену мусульманами у Леванті, результатом якої стало звільнення Святого Міста Єрусалим у 1099 році. Похід ініціював у листопаді 1095 папа Урбан II у відповідь на заклик візантійського імператора Олексія I Комніна до в боротьбі проти вторгнення армії Сельджуків з Анатолії. Невдовзі, після початку головною метою кампанії стало повернення під християнську владу Святого міста Єрусалим та Святої Землі, а також визволення східних християн з-під ісламського панування.