М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ArtyomKashin
ArtyomKashin
03.04.2021 01:26 •  История

Фильм об истории Казахстана, снятый после обретения нашей страной независимости?

👇
Ответ:
flimas
flimas
03.04.2021

Объяснение:

Ваокнн ктарощшдвдважадаж

4,4(56 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Сашаawalon
Сашаawalon
03.04.2021

держи

Объяснение:

Фран­цузький король Філіпп IV Красивий без до­зволу папи Боніфація VIII оподаткував фран­цузьке духовенство і тим дав ясно зрозуміти, що вважає церкву невід'ємною частиною своєї держави. Папа збирався відлучити Філіппа IV від церкви, але король завдав удару першим. Його посланці заарештували папу і заявили, що він повинен предстати перед французьким судом. Папську резиденцію було перенесено до Авіньйона. Хоча це місто знаходилося поза межами володінь французької корони, Філіпп IV мав тут майже необмежений вплив. Почався тривалий «авіньйонський полон» пап (1309—1377).

Коли до Риму знову повернулися папи, майже одразу всере­дині колегії кардиналів, що складалася з французів та італійців, відбувся розкол. Обрання папою італійця викликало різкий протест з боку фран­цузьких кардиналів і проголошення ними ще одного папи - француза. Виникла досить дивна ситуація, і в усі країни від обох пап полетіли листи з вимогою підтримки. Невдовзі Європа розділилася на ворожі партії: почалася Велика схизма західної церкви (1378-1417).

Аби покласти їй край, скликали церковний собор - збори вищого ду­ховенства. Він позбавив влади обох пап і обрав нового, але скинуті папи не визнали рішення собору. Пап стало вже три, розкол дедалі посилювався. Тільки у 1417 р. кардинали обрали нового папу, якого всі визнали законним.

4,5(26 оценок)
Ответ:
Vanya987
Vanya987
03.04.2021
Взгляды ломоносова складывались на рубеже двух этапов в общественно-политической мысли. отсюда их внутренняя противоречивость. непонимание органической связи между самодержавием, крепостничеством и отсталостью страны, объясняющее отсутствие прямых высказываний против феодальных порядков, идеализация петра i и его преобразований сближали ломоносова с татищевым, кантемиром, прокоповичем, посошковым. в то же время буржуазная, антидворянская направленность деятельности ломоносова пробивала дорогу рождавшемуся просветительству и способствовала формированию антикрепостнического направления общественно-политической мысли.
4,6(34 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ