М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
alexcopes4
alexcopes4
17.11.2021 08:54 •  История

Оберіть правильні твердження, які характеризують феодалізм.

земля - головне багатство
верховним власником землі був король
за військову службу король наділяв землею своїх дружинників
феодали виконували повинності і платили оброк
панує натуральне господарство
оформилася система васалітету
основний прибуток феоодал отримує від продажу ремісничих виробів
васал зобов'язаний був воювати проти сеньйора

2Позначте три положення, які характеризують феод. *
Тільки представники дворянського стану могли володіти феодом.
Феодом могли володіти селяни, які уславилися під час служби королю.
Щоб стати власником феода, необхідно було нести військову й цивільну службу.
Особи, отримавши феод, потрапляли у васальну залежність від того, хто його надав.
Отримавши феод, дворянин вважався його повноправним власником з правом продажу землі.

Позначте чотири правильні варіанти. Якими були обов'язки васала щодо сеньйора? *
Нести військову службу 40 днів протягом року.
Одружитися на дочці сеньйора.
Охороняти замок сеньйора.
Надавати сеньйору матеріальну або іншу до
Брати участь у полюванні, влаштованому сеньйором
Приймати у себе сеньйора

👇
Открыть все ответы
Ответ:
kisilevars2003
kisilevars2003
17.11.2021

Відповідь:

Селяни, шляхта, кріпаки, громада, кріпосне право, панщина, урок, дворян-поміщик, хата, ярмарок, базар, місячина, пайок, інвентарна реформа, грошова рента, експлуатація.

Пояснення:

Селяни – соціальний клас, який переважно займається сільським господарством. Селяни відігравали надзвичайно важливу роль в історії України. Вони не тільки становили переважну більшість українського населення до 1930-х років, але й сприяли збереженню та розвитку української культури. Однією з особливостей селян як соціального стабільність їхнього життя та консервативне ставлення до традицій, мови та віри. Ця особливість селян та їхнього культурного життя була особливо важливою для української нації, яку підкорили потужні сусіди. Селяни послужили головним джерелом для відродження у ХІХ столітті, коли українська літературна мова була реконструйована на основі селянського просторіччя, а традиції сільського життя видобувалися для складових національної культури.

Селяни були двох типів: державні та кріпосні. У першій половині ХІХ століття кріпаки були найбільш пригніченим класом у Російській імперії. Хоча селянська громада обирала своїх старшин, які мали справу з приставом та землевласником, шляхетський поміщик мав право судити кріпаків, висилати їх до Сибіру, відправляти їх до війська та піддавати тілесним покаранням. Вони не могли одружитися без його дозволу, він міг продати цілу родину кріпаків або окремих членів сім'ї, і він встановив обсяг роботи, яку кріпак зобов'язаний був виконати. Павло I обмежив зобов’язання панщини на три дні на тиждень і заборонив продаж кріпаків без землі в Україні. Кріпосне право було скасовано в Російській імперії в 1861 році.

4,6(96 оценок)
Ответ:
bkdekvrfasus
bkdekvrfasus
17.11.2021

Одной из важнейших составляющих казахстанской модели государственного управления является роль лидера. Несомненно, что на возрождение казахстанской государственности, общественно-политическую и социально-экономическую жизнь страны в целом оказывает влияние Первый Президент Республики Казахстан Н.А Назарбаев. В связи с этим особую актуальность приобретает проблема теоретического осмысления исторической роли Президента как основателя независимого государства.

Биография Президента Республики Казахстан неотделима от современной истории страны и народа. Проводимая им политика стала эффективным инструментом избавления Казахстана от рецидивов советского основой созидания казахстанской модели государственности. Став Президентом республики в апреле 1990 года, Нурсултан Назарбаев взял на себя огромную ответственность за республику и ее граждан. Он стал генератором идей, модератором сложных и важных для общества и государства процессов. Поворотным моментом в современной истории Казахстана явилось обретение независимости в результате распада СССР. На политической карте мира в 1991 году появилось новое государство – Республика Казахстан.

4,4(8 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ