М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
10082003настя
10082003настя
01.09.2021 10:21 •  История

Чому навіть українські суспільні кола виступили проти Русалки Дністрової

👇
Ответ:
Kate1892
Kate1892
01.09.2021
Тому що це перший альманах української мови а тоді усе забороняли на укрїнській мові
4,4(68 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
smarika83
smarika83
01.09.2021
Согласно Повести временных лет:
 Древнерусское государство появилось в  IX веке. Официальным годом считается 862 г., но скорее всего именно в этот год случились особо важные события для Руси, и государство было образовано много раньше.
  Создание Древнерусского государства связанно с приглашением на княжение союза племен Поильменья — Словенами, Кривичами и Чудью, варяжского князя Рюрика в Новгород.  Современные историки считают, что выбор пал на Рюрика потому, что он считался лицом не заинтересованным в спорах конфликтующих сторон, а также, как на силу, которая могла противостоять набегам шведских викингов.
4,6(69 оценок)
Ответ:
ник4774
ник4774
01.09.2021
Что, тоже не знаешь? Это Алёна Кряженко.
Хлопоманські настрої певної частини студентства дедалі більше загострювали національне питання. На середину ХІХ ст. молодь, яка вступала до Київського університету, переважно була вихована польскою культурою. Ця ж культура панувала серед них протягом всього навчання.
Кость Михальчук у своїх спогадах зауважував, що перехід правобережної польсько-культурної молоді «в українство» був надзвичайно драматичним і навіть героїчним кроком. Такий перехід відбувався значно із більшими випробовуннями для сумління, аніж виявлення українофільства лівобережцями. Адже «треба врахувати ту політичну репутацію і той незаперечний моральний авторитет, яким послуговувалася польська справа у Європі, а водночас і той легендарний ореол, яким наділявся в очах цивілізованого світу польський народ і його інтелігенція». Тож можна собі уявити, писав К. Михальчук, наскільки неймовірно важко було тим людям, що зважилися на відступ від такого бездоганного авторитету, як не просто було «виправдатися не лише перед цим суспільством, але й перед самими собою, перед власним сумлінням і честю, тим більше, що ці люди, виховані в польському середовищі, органічно поріднені з ним та його культурою, жили її життям та інтересами…»
4,7(58 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ