М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Max2556565
Max2556565
12.10.2021 07:08 •  История

Як відбуваоося управління австрійської імперії​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
afdecfd
afdecfd
12.10.2021
“Мастерская мира” в 1850—1860-е гг. 

Эти два десятилетия стали "золотым веком" в развитии английской экономики. Бурное развитие машиностроения, железнодорожного строительства, использование силы пара на суше и на море сделали Англию не только "мастерской мира", но и "мировым извозчиком" и "мировым банкиром". В 1852 г. .был спущен на воду "Агамемнон" - первое в мире паровое судно с винтовым двигателем. Многие страны мира закупали у Англии суда для перевозки товаров и продукцию машиностроения. В мире, в котором все активнее развивалась единая индустриальная цивилизация, Англия выступала бесспорным лидером. 
Половина населения Англии уже тогда жила в городах. Английская буржуазия была самой могущественной в мире, вывозя из страны не только товары, но и огромные денежные средства. Английская денежная единица - фунт стерлингов - стала главным средством расчетов -между странами мира, а английская биржа являлась регулятором мирового валютного рынка. 
Земля по-прежнему принадлежала лендлордам, сдававшим ее в аренду фермерам-капиталистам, стремившимся применять в хозяйстве машинную технику. Огромный поток продовольствия и сырья шел в Англию из других стран и собственных колоний.
4,7(84 оценок)
Ответ:
irina162002
irina162002
12.10.2021

Україна, територіально розтята між двома імперіями, була приречена на величезні страждання. Велика культурна нація з давніми, тільки їй притаманними традиціями поступово втрачала національні звичаї, які накопичувались віками і розвивалися багатьма поколіннями українства. Віковічні традиції руйнувалися політикою, що її проводили правлячі кола імперських держав. І хоча політика щодо українства в російській і австро-угорській частинах України суттєво відрізнялася, наслідки а були однаковими — попри всі особливості етнічні українські території в складі обох імперій мали статус колоній.

Російська імперська політика щодо України була спрямована в русло русифікації. Вона охопила всі сфери економічного, політичного і культурного життя краю, провадилася цілеспрямовано, жорстоко. При цьому застосовувався увесь арсенал засобів її здійснення.

Територіальний наступ російського царизму розпочався уже після Переяславського договору 1654 р. і був спрямований на зміну самобутніх державних структур. Гетьманщини загально російськими адміністративно-правовими інституціями та повне асимілювання українських земель з одвічно російськими. Основними віхами на шляху приєднання українських територій до складу Росії були ліквідація козацького управління, полкового устрою та гетьманату, заснування І та II малоросійських колегій, введення на території України губернського територіального поділу, поширення на українські землі діяльності адміністративно-правових загально імперських установ та кріпосного права, реорганізація статусу виборчого православного духовенства та урядових чиновників, пошуки дворянства козацькою старшиною, поступове зниження культурно-освітнього рівня населення і заборона української мови.

4,4(73 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ