М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
sofom132
sofom132
14.11.2021 18:41 •  История

Государство в котором правом наследования трона владели не только мужчины, но и женщин​


Государство в котором правом наследования трона владели не только мужчины, но и женщин​

👇
Ответ:
smokenmyr
smokenmyr
14.11.2021

в Дешт-и-Кыпчаки, 100000000% правильно

4,6(22 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Manya081505
Manya081505
14.11.2021
1740—1750 годы — зимовники и хуторы нескольких малороссийских казацких семейств на территории современного города. В 1753—1755 годах по правительственному разрешению к ним присоединяются семьи сербов, хорватов, молдаван и болгар. В частности в 1753 году прибыли славяносербские полки Шевича и Прерадовича. Также сюда переселялись украинцы, вначале преимущественно из Левобережной Украины, русские и представители других народов.[9]. Основано поселение Каменный Брод.

Не думаю, что в 16м веке там было что-то кроме зайчиков
4,7(2 оценок)
Ответ:
danasveshnikova
danasveshnikova
14.11.2021

объяснение:

загарбання польщею майже всієї україни до посилення феодально-кріпосницького та національного гніту. на селі зросли розміри панщини, уведено нові натуральні та грошові повинності, які й без того були непосильними. здирству панів не було меж. історик гнат хоткевич писав: « — ідеал поміщика — 7 день у тиждень і 24 години на добу». не кращою була ситуація й в українських містах: від панських утисків потерпали міщани, передусім купці й ремісники. українцям було найгірше за польського панування: магдебурзьке право поширювалося тільки на католиків, посади в органах міського самоврядування могли займати лише поляки чи німці. послаблення королівської влади призвело до повного свавілля феодальної знаті. магнати (або, як їх іще називали, королів'ята) поводилися у своїх маєтках та замках як королі: вони нападали на беззахисні села й містечка, відбираючи один в одного землі, маєтки, майно.

ще більше загострилася ситуація в україні після берестейської унії 1596 року. та козаки, селяни, міщани, частина православних шляхтичів і навіть окремі магнати все ж залишилися вірними православ'ю. від національних, феодальних та релігійних утисків селяни й містяни тікали на запорізьку січ, де їхніми надійними союзниками й захисниками завжди були козаки.

утворення запорізької січі та формування українського козацтва активно сприяло піднесенню боротьби проти національно-релігійного гніту та кріпосницьких порядків. утікачі, які ставали козаками, не тільки поповнювали запорізьке воїнство чисельно, а й приносили та активізували на січі антипольські настрої. між козацтвом та іншими верствами населення україни — селянами, містянами, православним духовенством — установилися міцні зв'язки.

боротьба козацтва в перших його виступах виявляла яскравий національно-визвольний характер і відразу ж дістала відгук і гарячу підтримку широких народних мас.

4,6(76 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ