М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
влада12342
влада12342
10.01.2021 00:15 •  История

1. Среди народов древней Средней Азии священными богами считались:, и 2. Пещерный буддийский храм имелся ви
3. По мнению основателя манихейской религии, мир состоит из двух
вещей:
4. Манихейство распространилось в Ив.

У меня СОР да лучший отве​


1. Среди народов древней Средней Азии священными богами считались:, и 2. Пещерный буддийский храм им

👇
Ответ:
mazaso
mazaso
10.01.2021

и

Объяснение:

ваш слово аж во кг уезжаю уже

4,6(12 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

Відновленню життя на Правобережній Україні значну увагу приділяв Степан Куницький, якого Собеський затвердив гетьманом ще в 1683 році. За досить короткий час його гетьманства (1683-1684) були відновлені міста Корсунь, Богуслав, Мошни.

Гетьману Андрію Могилі було дозволено набирати полковників не з дворянського стану, як було досі, а серед козацької старшини. Відразу після цього на Правобережжі відродилося кілька козацьких полків - Білоцерківський (Фастівський), Брацлавський, Вінницький (Кальницький) і Корсунський.

Для гетьманської резиденції Могила обрав місто Немирів Вінницької області. Влітку 1687 призначив наказним гетьманом полковника М.Булига. Під час гетьманства Могили в 1686, 1687, 1689 роках за дорученням польського уряду складалися козацькі компутів (списки, реєстри).

Процес заселення цих земель очолили старі заслужені козаки Семен Палій, Захар Іскра, Самусь (Самійло Іванович) та Андрій Абазин. На відміну від своїх попередників, які спиралися переважно на військовий, авантюристичний елемент, вони вважали за краще осіле, хліборобське населенню. Декларовані пільги привертали сюди мешканців Лівобережжя, переселенців з інших районів Правобережжя, Галичини, вихідців з Білорусії і Молдавії.

На території, визначених польською владою, було створено чотири територіальні козацькі полки. На території полків влада належала полковникам, сотникам і іншим представникам адміністрації. На місцях поширювалися норми звичаєвого та козацького права. У містах і селах створювалися органи козацького самоврядування. Очолював козацьку адміністрацію наказний гетьман, якого призначав король. У 1689-1693 роках наказним гетьманом був Гришко, а його наступником став Самусь.

Козаки нових полків (2 тис. Яких були записані в реєстр) брали активну участь у війні з Туреччиною, за що отримували чималі гроші від польської влади. Зміцнення козацтва призвело до загострення конфлікту з шляхтою, що спалахнув в 1688 році. Але поки йшла війна з Туреччиною, верховна влада Речі Посполитої закривала на це очі.

4,5(48 оценок)
Ответ:
Yaroslava1902
Yaroslava1902
10.01.2021
 Я- помещик, который был в недавнем военным и за то  получил  землю. Могу быть и боярским сыном.  Своим  поместьем я владею пожизненно и не могу передать его по наследству. У меня есть крепостные крестьяне, которые работают на меня и мою семью, и  я целый день за ними присматриваю. Я могу и наказать их, если плохо несут повинность .  Могу и не отпускать своего крепостного и даже пробую заломить за его волю цену..Командую и дворовыми- холопами.  Я должен платить государству за то, что имею в своей собственности. 
 Время от времени охочусь на зайцев, хотя лесов становится все меньше и меньше. 
 Я не особо забочусь о своем поместье, потому что оно может быть отобрано , например, опричниками.
4,8(45 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ