М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
YAMAHAv
YAMAHAv
29.07.2021 21:01 •  История

ТЕКСТ ЗАДАНИЯ Дополните представленный текст.
1) B 138 г. до н.э. император Ханьской империи У Ди отправил в
страны посольский караван во
главе с князем Чжан Цзянем. 2) Чжан Цзян вернулся через
лет. 3) После Чжан Цзяна торговые
с китайским шелком отправлялись на территории, которые он посещал. 4) С этого времени
начались стабильные отношения с Византией, Кавказом, Средней Азией и Ираном. 5) Эта дорога,
соединившая Запад и Восток возрождению Великого
пути. 6) На Великом
Шелковом пути продавали множество удивительных
7) Кочевники Великой степи поставляли
своих уникальных племенных
для международной торговли. 8) Помимо китайского шелка,
изделия из
также ценились в международной торговле.
I​

👇
Ответ:
ЭммаУаилд
ЭммаУаилд
29.07.2021

ответ:о

Объяснение:

4,8(68 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
alinab346
alinab346
29.07.2021

територіальний поділ та місцева адміністрація українських земель у складі великого князівства литовського, королівства польського та речі посполитої не були сталими і за 300 років (з 1340 до 1648 pp.) кілька разів змінювалися. тривалий час зберігалися старі адміністративні одиниці - князівства, уділи, волості та верви. першою їх ліквідувала польща в галичині (1434 а потім і литва - 1471 р. ліквідовано останнє київське князівство, запроваджена воєводська система, яка остаточно закріпилася люблінською унією 1569 р. саме після неї склалася така адміністративна структура з відповідною місцевою адміністрацією.

найбільшою адміністративною одиницею вважалося воєводство на чолі з воєводою, якого призначав князь (король). йому належала військова, виконавча та судова влада у воєводстві, він очолював місцеву адміністрацію - уряд. заступниками воєводи були каштеляни та старости. всього на території сучасної україни у різні роки існувало повністю або частково 7 воєводств: руське (1434 подільське (1434 белзьке (1462 київське (1471 брацлавське (1566 волинське (1566 р.) та чернігівське (1635 воєводства поділялися на різну кількість noвimiв, на чолі з повітовим старостою, тому іноді вони і називалися староства. руське воєводство поділялося не на повіти, а на землі. центральний повіт воєводства очолював каштелян - комендант. староста (каштелян) наділявся широкими адміністративними та судовими функціями. до повітового уряду входили маршалок, стольник, хорунжий, канцеляристи, підсудки. станово-представницькими органами у воєводстві та в повіті були місцеві шляхетські сеймики. найнижчою ланкою поділу вважалася «олость на чолі з волосним старостою та підпорядкованим йому писарем. у деяких місцях волость називалась округом (чернігівщина), або підстароством (правобережжя). волость складалася з сільських общин - коп, на самоврядуванні у формі сходу, який обирав сільського старосту (у різних місцевостях - тивуна, старця, війта, солтиса). копа складалася з села або кількох сіл, які об'єднувалися в дворища (10 хат) та дими (1 господарська родина).

міста поділялися на фортеці, очолювані каштелянами, приватновласницькі або державні, керовані міськими - ратушами, та вільні на самоврядуванні (магдебурзьке право), на чолі з магістратом.

i ратуша, і магістрат складалися з двох палат. виконавчої - ради та судової - лави. до ради входили райці (радники), яких очолював бурмістр, а лава (скабінат) складалася з 12 лавників (присяжних), яких очолював війт (суддя). до повноважень місцевої адміністрації входили господарські функції, самооборона, збір податків, здійснення суду як першої інстанції.

ключові поняття: воєводство, повіт, волость, копа, воєвода, війт, староста, бурмистр, магістрат, ратуша, рада, лава.

історико-державна подія: 1471 р. - ліквідація київського князівства та запровадження воєводської системи в україні.

типология политических процессов

4,5(55 оценок)
Ответ:
energy428
energy428
29.07.2021

гимн - 1.торжественная песня, принятая как символ государственного или классового единства.2. хвалебная песня, музыкальное произведение.

кифара - древнегреческий струнный щипковый музыкальный инструмент; самая важная в античности разновидность лиры. кифара — один из самых распространённых музыкальных инструментов в древней греции. на кифаре играли только мужчины, извлекая звуки костяным плектром. 

кратер - отверстие в вершине вулкана, через к-рое извергается лава.

агора - рыночная площадь в древнегреческих полисах, являвшаяся местом общегражданских собраний. 

4,5(54 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ