М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
bogdanovga73p06s3m
bogdanovga73p06s3m
22.06.2022 02:07 •  История

Определи последовательность исторических событий. Решающее столкновение между повстанцами и карателями произошло в урочище Арык-Балык.
Жанкожа со своими воинами разгромил крупный хивинский форпост Бескала.
Восставшие перешли на левую сторону Сырдарьи и разгромили хивинскую крепость Жанакала.

👇
Ответ:
vika1410057
vika1410057
22.06.2022

ответ смотри во вложении


Определи последовательность исторических событий. Решающее столкновение между повстанцами и карателя
4,8(44 оценок)
Ответ:
Ekaterina2558
Ekaterina2558
22.06.2022

ответ смотрите на фото


Определи последовательность исторических событий. Решающее столкновение между повстанцами и карателя
4,4(52 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Fashion258
Fashion258
22.06.2022

Герой однієї з найвідоміших комедій Мольєра "Міщанин-шляхтич" — такий собі пан Журден. Нажив він собі грошенят, а от роду був ну зовсім не аристократичного. А так хотілося панові Журдену стати одним із них — тобто дворянином. Це бажання настільки заволоділо його думками і всім його єством, що він став виглядати наївно, часом кумедно, а часом і зовсім по-дурному.

Мольєр часто зустрічався у житті з такими міщанами-шляхтичами, засліпленими бажанням "стрибнути вище голови". Про це свідчать афоризми видатного драматурга. Скажімо, такий: "Доброчесність — це перша ознака шляхетності, іменам я надаю набагато менше значення, ніж вчинкам".

Для того, щоб трохи зрівнятися зі шляхтичами, пан Журден винайняв для себе вчителів музики, танців, фехтування. Вони швидко зрозуміли недолугість свого учня і почали грати на його почуттях. Розмовляючи між собою, вчителі музики і танців визнають, що пан Журден вдає із себе галантного шляхтича, а сам анічогісінько не тямить у мистецтві, проте добре платить, і це найголовніше. Це, може, і добре, що пан Журден людина темна і аплодує кожній нісенітниці, бо за його гроші можна пробачити Журдену всяку дурість. Учитель музики наголошує на тому, що пан прославить їхній хист серед вельможного товариства: "...він нам плататиме за інших, а вони нас вихвалятимуть за нього".

Можна було б привітати бажання пана Журдена вивчати не лише мистецтво, а й науки, зокрема філософію, якби всі його зусилля не були спрямовані лише на те, щоб виглядати шляхетним в очах інших. До того ж через складність він відкинув логіку і процеси мислення, віддавши перевагу орфографії. Адже це заняття не вимагало ніяких розумових зусиль. Задоволений уроком, пан Журден звернувся до вчителя з проханням до написати ніжну записочку до однієї шляхетної дами. Вчитель погодився. Він тільки запитав, прозою чи віршем хоче написати пан. Журден був спантеличений. Вчителеві довелося пояснити значення слів "проза" і "вірш". Здивований Журден не втримався від репліки: "Далебі, понад сорок років розмовляю я прозою, а мені це ніколи й на думку не спадало".

Объяснение:

не нужно

4,6(93 оценок)
Ответ:
Kriiisskriiiis
Kriiisskriiiis
22.06.2022
Гуситы - это еретики. По идеологическим взглядам это духовные предшественники современных либералов. Они разделились на умеренных (чашники) и радикальных ( табориты). Гуситы воспользовались злоупотреблениями в католической церкви, отступлением её от изначального христианства. То есть нельзя сказать, что они были полностью не правы. Нужно отметить , что воевали они здорово.
Среди радикальных были и очень " продвинутые "( как сейчас говорят ) - сторонники беспорядочных половых связей (которые оправдывались тем, что это влечение нисходит от Бога).
Таборитов по взглядам вполне можно считать прямыми предшественниками большевиков. То есть они несли явное разрушение. Чашники были более умеренными ( среди них была значительная часть чешской элиты ), и они разгромили таборитов.
4,8(92 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ