М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Гилязарт
Гилязарт
21.12.2020 07:38 •  История

Составьте хронологию из
основных дат образования
государства

👇
Ответ:
KamAbi003
KamAbi003
21.12.2020

1155 Году Родился Темучин

1202 году Темучин выиграл Татар

1206 году Темучин стал Ханом назвал себя ЧингисХаном

4,7(46 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
После того как Красная армия Северного Кавказа пол командованием И. Л. Сорокина отступила за Кубань, красноармейские части, находившиеся на Таманском полуострове, оказались в окружении белогвардейцев и мятежных станиц. В конце августа, после отступления с боями через Новороссийск, было решено объединить все отряды в Таманскую армию. Ее командующим был избран И. И. Матвеев. Армия насчитывала свыше тридцати тысяч штыков и представляла собой грозную силу, но за ней шли около двадцати тысяч беженцев с огромным обозом, что ограничивало возможность манёвра. Ударной силой таманцев являлась первая (из трёх) колонна, которой командовал Е, И, Ковтюх, выходец из бедной крестьянской семьи, заслуживший во время Первой мировой войны офицерские погоны исключительно благодаря личной храбрости. Ковтюх требовал от бойцов строжайшей дисциплины и за короткое время сумел превратить разнородную людскую массу в настоящий «железный поток», как окрестил в одноимённой повести поход Таманской армии А. С. Серафимович. «По голодному побережью... армия, отягощенная обозами... беженцев, дошла до Туапсе и оттуда круто свернула на восток. Деникинцы гнались по пятам, впереди все ущелья и высоты были заняты повстанцами. Каждый день разворачивался в тяжёлый бой. Истекая кровью, огрызаясь, умирая от голода, армия ... таяла и шла, пробивая лбом дорогу», - писал о походе таманцев А. Н. Толстой. Ковтюх нанес мощный удар по частям Покровского и ещё долго преследовал обратившегося в паническое бегство противника. Этот успех позволил таманцам прорваться к Белореченской и выйти из окружения. Пятисоткилометровый путь Таманской армии был завершён в сентябре 1918 года, когда она соединилась с Северо- Кавказской красной армией.

Вот вроде так! Я старалась ت!
uvu
4,5(65 оценок)
Ответ:
6г56г
6г56г
21.12.2020

З-під темного склепіння замкових воріт на підйомний міст, а потім на дорогу, виїхала строката кавалькада: мешканці замку поїхали на прогулянку по околицях; ось вони вже далеко. Скористаємося тим, що міст ще опущений, і проникнемо за кам'яну огорожу замку. Насамперед увагу наше зупиняється на пристрої мосту і на самих воротах. Вони поміщаються між двома вежами, нерозривно з'єднаними зі стіною. Тут тільки ми помічаємо, що поряд з великими воротами влаштовані маленькі, що представляють собою щось начебто хвіртки; від них також перекинутий підйомний міст через рів (pont leveis або pont torneis, zoge brucke). Підйомні мости опускалися і піднімалися при до ланцюгів або канатів. Робилося це таким чином. Над воротами в стіні, що з'єднує обидві нещодавно названі вежі, були пророблені довгасті отвори; вони прямували зверху вниз. В кожну з них по одній продевалось балки. З внутрішньої сторони, тобто з замкового двору, ці балки з'єднувалися поперечною поперечиною, і тут же від кінця однієї з балок спускалася залізний ланцюг.

До протилежних кінців балок, виходив назовні, прикріплювалися два ланцюги (по одній до кожної балки), а нижні кінці цих ланцюгів з'єднувалися з кутами мосту. При такому пристрої варто тільки, увійшовши в ворота, потягнути вниз спускається там ланцюг, як зовнішні кінці балок почнуть підніматися і потягнуть за собою міст, який після підняття перетвориться як б перегородку, заслоняющую ворота.

У більш скромних замках, де не було особливого будівлі для житла, у першому поверсі вежі містилася головна залу, у другому - спальня господарів, у третьому - світлиці для дітей і гостей. В самому верхньому поверсі жив баштовий сторож. Вартувати на вежі - це була сама важка з повинностей: сторожу доводилося відчувати холод і негоду, необхідно було з постійною увагою стежити зі своєї високої посади за всім, що відбувається як у замку, так і в його околицях.

Зупинимо свою увагу на цій башті. Вона занадто важливий предмет, щоб можна було пройти повз неї. Це останній оплот для живуть в замку. Багато перепон належало здолати ворога, перш ніж він міг би дістатися до цього пункту. У разі проникнення ворога у внутрішній двір населення замку приховувалося в центральній вежі і могло ще витримувати облогу продолжителъную в очікуванні якихось сприятливих обставин, які могли б виручити обложених з біди. Здебільшого головна башта воздвигалась абсолютно в осторонь від інших будівель. При цьому намагалися вибудувати її на такому місці, де знаходився джерело: не маючи води, обложені не могли б, звичайно, довго протистояти ворогові. Якщо не було джерела, то влаштовувалася цистерна. Стіна центральної вежі відрізнялася своєю товщиною. Форми веж бували різними: чотирикутні, багатокутні, круглі; останні переважали (з кінця ХП століття), так як краще могли чинити опір руйнівній силі ворожих стінобитних машин. Хід у центральну вежу влаштовувався футів на 20-40 над її підставою. У вежу можна було проникнути тільки за до такої сходи, яку легко було прибрати в найкоротший строк або навіть і зовсім знищити. Іноді від сусідніх будівель перекидалися до вежі підйомні мости. Підвальний поверх центральної вежі, тобто весь простір від її заснування до вхідних двері нагорі, був зайнятий або темницею, або комори для зберігання хазяйських скарбів. І та, і інша були забезпечені мізерними отворами, які служили для припливу повітря. У вежі же містилися в найдавнішу пору власники замку, влаштовувалися кімнати для дітей, гостей, хворих.

Але ми так захопилися спогляданням центральної вежі, що не звернули зовсім уваги на чудовий фруктовий садок та квітник разом з ним, розкинувся недалеко від грізної і похмурої вежі. З особливим задоволенням відпочиває око, стомлений розгляданням кам'яних укріплень, на трояндах і лілеї, на зелені лікарських трав, на плодових деревах, на гнучкій виноградній лозі. Такі садки були, безумовно, необхідні для мешканців замку, примусових, як ви побачите нижче, жити в приміщеннях незатишних і похмурих. Ось чому вони і розлучалися скрізь. За браком місця всередині замкових стін такі садки, особливо у Франції, розбивалися за стінами.

В нашому замку центральна вежа ненаселена у мирний час: тільки небезпеку з боку ворога змусить перекочувати туди барона і його сім'ю. У мирний же час власники нашого замку живуть в особливій будові. Підійдемо до нього. Це будова називається палацом або палатою (le palais, det Palas). Перед нами - кам'яний двоповерховий будинок. На перший поверх, піднімається досить високо над двором, веде уздовж стіни широкі кам'яні сходи з кам'яними ж поручнями. Недалеко від неї на подвір'ї встановлено камінь, що-б вершникам було легше як залазити на коня, так і злазити з нього. Сходи закінчується у великий двері першого поверху великої майданчиком (Ie perron). Такі майданчики був бенно улюблені у Франції. Перший поверх зайнятий D парадної залою (sale la, la maistre sale), другий - приміщеннями.

4,6(65 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ