Объяснение:
Вперше Дитячий Історичний табір імені мецената Євгена Чикаленка відбувся у червні 2008 р. У С. Кононівка Драбівського району Черкаської обл. організовували ініціатор заходу від кононівської громади директор Кононівської загальноосвітньої школи Віктор Згуровський та члени громадської організації " Не будь байдужим!", зокрема активіст Валерій Умрихін. Віктор Згуровський робив акцент на необхідності налагодження контактів і культурному обміні між віддаленими один від одного регіонами України. Практичне втілення цього пропонувалося у вигляді дитячого табору, де відбуватиметься живе спілкування між школярами в режимі занять, які відповідали б їхньому віку та інтересам.[1]. В екскурсійній програмі враховано географічне розташування С. Кононівка, що дає можливість відвідати культурно-освітні та науково-дослідні установи та історичні локації найближчих до цього села населених пунктів Черкаської, Київської, Полтавської областей. Дитячий Історичний табір імені мецената Євгена Чикаленка відбувався на Черкащині у 2008, 2009 та 2010рр: перший дитячий табір ім. Бувши. Чикаленко тривав шість днів протягом 23-28 червня 2008 р.; другий табір проводили в с. Кононівка 23-26 червня 2009 р.; третій табір ім. Бувши. Чикаленко проходив 25-29 жовтня 2010 р.в санаторії «Україна» міста Черкаси. З метою підвищення інтересу учасників пропонованими заходами та для насичення програми актуальним для молоді контентом, щоразу до участі в таборі організатори за зірок українського шоу-бізнесу, відомих музикантів та інших представників сучасної української культури. Зірки шоу-бізнесу приєдналися також до організаційних аспектів. Так, у 2010-му р.проведення табору профінансував Олег Скрипка.
1 во При Данииле Александровиче: Коломна, Переяславское княжество
При Юрии Даниловиче: Можайск
При Иване Калите: Галич, Улич, Белоозеро , часть Ростовского княжества
При Василии 1: Муромское и Нижегородское княжества
2 во Правление Ивана 3(1462-1505) и Василия 3 (1505-1533) считается завершением объединения русских земель
3 во Иван 3: Великий Новгород, Тверское княжество, Дмитров, Углич, Вологда, Ярославское и Ростовское княжества
Василий 3: Псков, Смоленск, Рязань
ОТМЕТЬ КАК ЛУЧШИЙ ДЛЯ МЕНЯ ЭТО ВАЖНО...
Францу́зская колониза́ция Аме́рики начинается в XVI и продолжается до XVIII века. Франция создает в Северной Америке колониальные владения, называемые Новой Францией и протянувшиеся от залива Святого Лаврентия (Квебек) до Мексиканского залива (Новый Орлеан). Экспансию Франции в этом направлении возглавил Жак Картье. В 1616 году другой француз Самюэль де Шамплен достиг Великих Озёр и заключил союз с гуронами. В 1701 французский колонизатор Антуан Кадильяк основал поселение, выросшее в город Детройт. Обширные французские владения в Северной Америке получили название Луизиана. Часть территорий Франция утратила в результате войны с Англией, а оставшуюся часть Наполеон продал США в 1803 году.
Французы также колонизируют острова Карибского моря: Санто-Доминго, Сент-Люсию, Доминику, а также по-прежнему французские Гваделупу и Мартинику.
В Южной Америке они пытаются основать три колонии, из которых в настоящее время остаётся лишь одна — Гвиана.
За этот период колонизации французы основывают многочисленные города, в том числе Квебек и Монреаль в Канаде; Батон-Руж, Детройт, Мобил, Новый Орлеан и Сент-Луис в США, Порт-о-Пренс и Кап-Аитьен на Гаити.