М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
KakЭтоTak
KakЭтоTak
19.04.2020 22:48 •  История

1) Почему после похода в Адриатическое море вернулись монголы? Как вы объясняете данные?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Samal0
Samal0
19.04.2020
Жили в південноукраїнських степах від Дону до Дунаю. Їх остаточне походження не з'ясоване. Кіммерійський народ складався з племен, об'єднаних у союзи на чолі з царями-вождями. Військо кіммерійців формувалось з загонів вершників, які були добре озброєними. Ці племена займалися скотарством, в якому провідне місце посідало конярство. Широкого розвитку у кіммерійців набуло мистецтво, яке носило прикладний характер. На кам'яних виробах висікались зображення різноманітної військової амуніції. За мовою кіммерійці, вірогідно, були іранцями. Розвиток їхнього суспільства був зупинений навалою скіфів.
Скіфи –один з найдавніших народів Стародавнього світу. Вони з'явились на території України в першій половині VII ст. до н. е., прийшовши зі Сходу, із степів між Каспієм, Уралом і Кавказом. Наприкінці VII ст. до н. е. скіфи остаточно підкорили місцеві племена, завершивши політичне формування Скіфії.
Про життя скіфів, їх побут, звичаї, релігію, суспільний лад, зовнішній вигляд докладно розповідає грецький історик і географ Геродот у своїй праці «Історія». Його розповіді підтверджуються археологічними дослідженнями скіфських пам'яток. Ядро Скіфії становили племена царських скіфів і скіфів-кочівників, які панували над усіма іншими племенами. Поблизу давньогрецького міста Ольвія жили калліпіди або елліноскіфи. Далі на північ мешкали скіфи-орачі, на схід від них – скіфи-землероби. Останні два народи, вважають дослідники, не були етнічними скіфами, а належали до праслов'янських, які потрапили під скіфський вплив
4,7(4 оценок)
Ответ:
milenakotik44
milenakotik44
19.04.2020
2) Хроника: Первый период 1861
Второй период 1862
Третий период 1863 Перелом в сторону севера
Четвертый период 1864
Победа и пятый период 1865

1) проблема рабства - 
расизм, рабство, поправка в конституцию сша, рабовладельческий строй
2) жизнь американцев -
произведения:
сатирическая поэма Джеймса Рассела Лоуэлла «Записки Биглоу», многочисленные стихотворения Джона Гринлифа Уиттьера, повесть «Раб, или Записки Арчи Мура» и роман «Белый раб» Ричарда Хилдрета, Гарриет Бичер-Стоу романы «Хижина дяди Тома» и «Дред, повесть о Проклятом болоте», романы Джона Де Фореста «Мисс Равенель переходит на сторону северян» и «Кэйт Бомонт», Марк Твен «Приключения Гекльберри Финна», рассказ Стивена Крейна «Алый знак доблести», роман Жюля Верна «Север против Юга», роман Маргарет Митчелл «Унесенные ветром»
4,6(21 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ