М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
дарья1645
дарья1645
23.12.2021 15:14 •  История

Образование Древнерусского государства - тест А1. Первыми князьями на севере восточнославянских земель, которых пригласили новгородцы на княжение, стали
1) скифы 2) варяги 3) хазары
А2. Рюрик начал править в Новгороде в
1) в 862 г. 2) в 945 г. 3) в 882 г.8975
А3. Олег обманом захватил власть в Киеве в
1) в 862 г. 2) в 945 г. 3) в 882 г.
А4. Какое событие называют началом русской государственности?
1) начало правления Рюрика 2) объединение Олегом Новгородских и Киевских земель
3) поход Олега на столицу Византии – Константинополь
А5. Когда погиб князь Игорь во время сбора дани (полюдья)?
1) в 862 г. 2) в 945 г. 3) в 882 г.
А6. Как назывались первые законы, регулирующие отношения между государством и его подданными, которые ввела княгиня Ольга? (отметьте два правильных ответа)
1) полюдье 2) уроки 3) погосты 4) повоз
А7. В каком году погиб князь Святослав от рук печенежского хана Кури?
1) в 972 г. 2) в 945 г. 3) в 882 г.
А8. В каком году князь Владимир провёл языческую реформу?
1) в 972 г. 2) в 945 г. 3) в 983 г
В1. Соотнесите события и даты
События Даты
А. Образование Древнерусского государства 1) 945 г.
Б. Договор Руси с Византией 2) 862 г.
В. Призвание варягов в Новгород 3) 882 г.
Г. Гибель князя Игоря 4) 907 г.
5) 911 г.

А Б В Г

В2.Отметьте названия рек и городов, находившихся на торговом пути «из варяг в греки»
1) Новгород 2) Ростов 3) Днепр 4) Неман 5) Волхов 6) Ловать 7) Дон 8) Киев 9) Смоленск 10) Суздаль

👇
Ответ:
АлексейМв
АлексейМв
23.12.2021

А1.

ответ: варяги

А2.

ответ: 1) 862г.

А3.

ответ: 3) 883г.

А4.

ответ: 1) правление Рюрика

А5.

ответ: 2) 945г.

А6.

ответ: не знаю извини

А7.

ответ: 1) 972г.

А8.

ответ: не знаю извини

В1

ответ: А3; Б5; В2; Г1 (4 лишнее)

В2

ответ: не знаю извини

Объяснение:

Надеюсь правильно

4,8(32 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ренат76
ренат76
23.12.2021

В 10-11 веке на Русси зародилось каменное зодчество. храмы того века напоминают византийские образцы архитектуры,

К 12 веку в в храмовом строительстве четче проявляется самобытность,которое и определило последующее развитие русской архитектуры

Монументальный стиль прочно вошел в зодчество того времени .

В разных княжествах и землях русси складываются самостоятельные школы архитектуры.

начиная с середины 12 в, в Новгороде больше строят не очень большие четырехстолпные одноглавые храмы

Одной из самых значительных в 12 -13 веках стала Владимиро--Суздальская школа.

Спустя какое-то время строгие постройки Храмов середины 12 в. сменяют сооружения,которые призванны выразить растущую силу Владимирского княжества,

Особенностью внешнего убранства стало белокаменное узорочье ряда храмов

4,4(95 оценок)
Ответ:
pkeuakkaukuakk
pkeuakkaukuakk
23.12.2021

Народився в бідній сім'ї в місті Горі, навчався в Тбіліській духовній семінарії до 1898 г. В молодости приєднався до марксистской РСДРП и ставідовником Ленина. Редагував більшовицьку газету, брав участь в розбоях, викраденні та вимаганні на користь партії, за його неодноразово арештовували и отправили в заслання. 1912 год року обраний до складу ЦК. Після більшовицького перевороту ставит членом Політбюро, а згодом зайняв пости наркома у правых національностей й державного контролю. Упродовж громадянской війни в Росії виступав ролі спеціального уповноваженого партії на важливих ділянках фронту. 1922 год Йосип Сталін посів пост генерального секретаря ВКП (б), а также смертник Леніна сконцентрував владение в своих руках, розмістив ключових прибічников на основніі посади и сигнаівційних суперників и колішніхів союзников.

Наріжною партійною догмою за правління Сталіна стала концепція «побудови соціалізму в окремо взятій країні». В период впадения пятилетних планов СРСР пережив сільськогосподарську колективізацію, прискорену индустриализаций и створення централізованої командної економіки. Сталінська політика, заснована на застосуванні системных репресій й терору, цели до смерті 3,9 млн українських селян впродовж Голодомору; мільйони радянских громадян були ув'язнени в таборах ГУЛАГу чи виселені у віддалені території, зазнали розкуркулення, інколи цілі народи були піддані депортаціям. Між 1934 и 1939 роками Сталін та його оточення організували «Великий терор» с метою ліквідації «ворогів робітничого класу», в ходящем понаде мільйон осіб були увязнени, а 700ціч - страчені таєімно.

У зовнішній політиці Сталін проявил поширенню марксизму-ленинізму через Комуністический інтернаціонал и підтримав антифашистский рухпід час громадянської війни в Іспанії. 1939 год Сталін, керуючись експансіоністськими намірами, уклав з нацистською Німеччиною договір про ненапад. Захидно с ним радянский війська анексували Захидну Україну, Захидну Білорусь, країни Балтії, Бессарабію та Буковину, напали на Фінляндію. Сталін не зумів передбачити німецьке вторгнення 1941 року, в наследство чого Червона армія зазнала значних втрат на початковому етапі війни. Радянський Союз, передвигающий патріотизм народу у бороть с нацизмом, долучившийся до антигитлеровской коалиции, зумів відбиті нападения, заволодів Берліном в 1945 г. и возможно завершив Другу світову війну в вропе.

У ході післявоєнного врегулювання Сталін розширив радянський вплив в Східній Європі, Китаї та Північній Кореї. Водночас Сполучени Штати та Радянський Союз стали

ворогуючими наддержавами у Холодній війні. Сталін ініціював продвижение країни, грошову реформу, створення потужного військово-промислового комплексу и посприяв перетворенню СРСР на ядерну супердержаву. В пізній період його правіння країна пережила один великий голод, хвилю антисемітизму й жорсткого контролю за культурным й інтелектуальним життям держави. Йосип Сталін помер 1953 по 74-річному віці. На радянськом керівника його змінив Микита Хрущов, який засудив свого попередника и ініціюв процес десталінізації.

Йосип Сталін вважається однією із найзначніших і водночас найсуперечливіших постатей ХХ століття, ставши ще при житті об'єктом фанатичного культурального особи во всесвітньому марксистсько-ленінському русі. Тільки в останні роки свого існування КПРС визнала злочини проти людяності, вчиненные при його режимі, те відмовилася брати відповідальність за них. Після розпаду Радянського Союзу Йосип Сталін зберіг певца популярность в Росії та Грузії. Разом с этим, його тоталітний уряд засудили за порушення фундаментальных прав и свобод людини, масові репресії, тисячні чистки, сотні тисяч страт и голод, внаслідок яких загинули мільйони людей.

4,4(62 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ