Відповідь:
За формою державного устрою Кримське ханство було децентралізованою унітарною державою, територія якого була поділена на бейлики, на чолі яких стояли могутні беї. В кожному бейлику створювалися власні органи влади та військові сили; деякі з них вступали у міжнародні стосунки з сусідніми державами, вели переписування з зарубіжними урядами. Державний лад Кримського ханства змінювався в залежності від поступового переходу від кочового до осілого життя. Окремі кримські роди ставали крупними землевласниками завдяки захопленням та хана. Найбільш відомі з цих родів: Ширин, Барин, Кулук, Сулеш і Мансур.
У Кримського ханства також був такий орган влади як диван. Диван мав різнохарактерний склад: калга-султан, нур-ед-дін, ширин-бей, муфті, голови п'ятьох родів, кади-аскер, ор-бей, сераскіри трьох ногайських орд, казнадар-баши, дефтердар-баши тощо. Окрім цього, тут засідали також представники кожної гілки п'яти родів. Бей, що не з'явився до судового засідання міг надіслати свого представника. У дивані вирішувались усі справи внутрішнього управління, оголошення війни, набору військ, спрямування походів тощо.
Пояснення:
Я старався можна кращу відповідь!А) Охарактеризуйте экономику Казахстана на момент обретения независимости РК.
причина кризиса - неэффективное руководство и отсутствие нормальной рыночной системы. Общее падение союзной экономки в конце 1980-х – начале 1990-х годов превысило 50%. Неэффективными оказались все предложенные программы по экономики
В) Определите первоочередные задачи , которые преодолению кризиса и росту экономики РК (не менее 4)
1 Независимость Казахстана
2 Национальное единство, мир и согласие в нашем обществе
3 Светское общество и высокая духовность
4 Экономический рост на основе индустриализации и инноваций
5 Проведение пенсионных, жилично-комунальных реформ
Ідея “До рідного народу”: заклик шанувати і оберігати найцінніше, що є у народу — рідну мову, не дати «сусіднім хижакам» її знищити. Ідея вірша у рядках: “Єдиний скарб у тебе — рідна мова… Вона твого життя міцна основа, ревніша над усі скарби й багатства.”