М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
уляотличница
уляотличница
05.02.2023 19:02 •  История

Князівські з'їзди 11-12 ст ​

👇
Ответ:
DoodleCrazy
DoodleCrazy
05.02.2023
З'їзди носили офіційний характер і мали формалізовану процедуру. За формою вони представляли собою «сімейний» рада, що відповідало що існував в княжої середовищі поданням, що всі частини Русі управляються братами одного роду. В XI - початку XII століть рішення з'їздів, в яких брали участь всі старші князі свого покоління, визначали політичний устрій Київської Русі. У наступний період, в умовах розростання династії і настання феодальної роздробленості, з'явилися регіональні з'їзди, що проводилися серед княжих гілок в рамках тієї чи іншої землі, і зустрічі окремих князів. При цьому аж до монгольської навали періодично продовжували збиратися і общерусские з'їзди, успішно вирішували, в першу чергу, завдання організації спільних походів проти кочівників. Особливим видом з'їздів були т. Зв. «Роти» - регулярні зустрічі київських князів з половецькими ханами, що вживаються для підтримки мирних відносин. Нерідкими для западнорусских князівств були також спільні з'їзди з литовськими князями (Ригас). За підрахунками А. С. Щавелёва, в домонгольський період на Русі в цілому відбулося до 170 княжих зустрічей різного рівня
4,7(83 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Munas
Munas
05.02.2023

Розвиток української культури у XIX ст. відбувався в доволі складних умовах. Саме в цей період було завершено послідовну політику позбавлення України державності й національних досягнень та культурних здобутків попередніх десятиліть. Територія України входила до складу Російської й Австро-Угорської імперій, де український народ зазнавав важкого соціального й національного гноблення. Жорстока русифікаторська політика царату була спрямована на нівелювання української національної культури (Валуєвський циркуляр і Емський указ).

4,6(42 оценок)
Ответ:
Kirill4421
Kirill4421
05.02.2023

Объяснение:

Афинская демократия была не только одной из самых ранних демократий в истории человечества, но и одной из совершенных. Общество состояло из свободных жителей полиса, и рабов, в основном приобретенных горожанами для выполнения тех или иных работ или услуг. Рабы, как правило, не имели гражданства полиса, и потому не могли участвовать в выборах. Итак, достоинства афинской демократии: граждане имели равные права, было народовластие. Должности в полисе были выборными, а чиновники должны были отчитываться перед народом за свои дела. За свою деятельность должностные лица получали оплату. Были у афинской демократии и свои недостатки - во-первых, граждане полиса находились в относительном меньшинстве по сравнению с остальными жителями. Женщин до управления городом и других должностей не допускали. Законы, установленные для Афин, обслуживали исключительно граждан полиса и защищали только их. И наконец - в спорных вопросах бросался жребий, что не всегда принятию лучшего решения или выбору лучшей кандидатуры на какую-либо должность.

4,5(5 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ