М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
LubaIvanova160
LubaIvanova160
21.07.2021 20:50 •  История

Но нужно начертить это в тетради и ответить на 2вопрос зделать это всё правельно мне надо 2вопрос и таблицу(1) Внимательно прочтите материал параграфа. Укажите сильные и слабые ?!
стороны императора Юнлэ. ответьте на вопрос: была ли власть правителя
Востока такой же абсолютной?
Аргумент
Доказательства
1. Сильная власть правителя
Привести 3 доказательства,
Китая
аргументирующих силу правителя
2. Слабые стороны правителя
Привести 2 доказательства,
Китая
свидетельствующих о слабости правителя
3. Действия правителей
Привести 4 примера действий правителя
по укреплению власти
по укреплению своей власти​


Но нужно начертить это в тетради и ответить на 2вопрос зделать это всё правельно мне надо 2вопрос и

👇
Ответ:
умно55567
умно55567
21.07.2021

Соболезную тебе

Еслиб у меня в школе была такая история я б свехнулсч

4,8(12 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ALLAHJIJA
ALLAHJIJA
21.07.2021
Генуэзские колонии в Причерноморье стали процветать в XIII веке, это стало возможным только благодаря Византии и Золотой Орде. Так, Византия фактически властвовала на Черном море до XIII веке, без ее разрешения невозможно было организовать торговые и какие-либо другие пути по морю. Однако генуэзцы Византии в борьбе с Латинской империей, получив за это право торговли на Черном море. За благосклонность Золотой Орды на полуострове генуэзцы платили пошлины, а позже даже участвовали в Куликовской битве на стороне Орды. Без покровительства Византии и Золотой орды создание и деятельность колоний были бы невозможны.
4,8(83 оценок)
Ответ:
sayhun
sayhun
21.07.2021

Объяснение:

Революція 1905 – 1907 рр. у Російській імперії була зумовлена всім ходом соціально-економічного і політичного розвитку країни. По-перше, наприкінці ХІХ та на початку ХХ ст. у країні об’єктивно назріли антагоністичні протиріччя між капіталістичними виробничими відносинами у промисловості й пережитками феодально-кріпосницької системи в усіх сферах соціально-економічного і політичного життя. У країнах Західної Європи до середини ХІХ ст. вже відбулися буржуазні революції, які зруйнували засади феодального устрою та швидко прогресували на більш цивілізованому шляху розвитку – капіталістичному. Росія ж до початку ХХ ст. не переживала революції, але внаслідок реформ, які проводили цар і поміщики в другій половині ХІХ ст. (особливо скасування кріпосного права), з одного боку, в країні з’являлися великі фабрики, заводи, шахти, рудники та інші підприємства, а з другого – зберігалися царське самодержавство, поміщицьке землеволодіння, общинне землекористування та інші феодально-кріпосницькі пережитки, які гальмували розвиток продуктивних сил і взагалі весь суспільний прогрес.

По-друге, важливою передумовою революції стала також економічна криза 1900 – 1903 рр., яка розпочалась у Росії, як і в Західній Європі після промислового піднесення 90-х років ХІХ ст. У зв’язку зі зниженням попиту на товари капіталісти скорочували обсяги виробництва або закривали підприємства, звільняючи робітників. Так, у Криворіжжі в 1902 р. з 79 рудників діяв лише 41. У 1903 р. з 56 доменних печей працювали лише 23. В Російській імперії за роки кризи було закрито 3 тис. підприємств і звільнено понад 200 тис. робітників.

По-третє, революція була зумовлена також посиленням концентрації виробництва та створенням монополістичних об’єднань, що було одним з найважливіших наслідків економічної кризи 1900 – 1903 рр. На початку ХХ ст. царська Росія належала до «другого ешелону» капіталістичного світу, але за рівнем концентрації виробництва й робітників на великих підприємствах посіла перше місце у світі.

У 1903 р. на підприємствах з кількістю робітників 500 і більше, що становили 4 % всіх підприємств країни, працювало 48,7 % усіх робітників Росії, тоді як у США – менше третини. В Україні 44 % робітників працювали на підприємствах з числом 500 чол. і більше.

4,5(39 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ