М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Eldhei
Eldhei
11.09.2020 03:06 •  История

дз 5 класс добрый ночи вам


дз 5 класс добрый ночи вам

👇
Ответ:
Ovaliza
Ovaliza
11.09.2020

1974 год рядом с гробницей императора Цинь Шиуханди

8100 солдат и их лошади из терракоты

Цинь Шиуханд

38 лет

Огромное количество терракотовые солдат, построенных в полный рост

Что бы сопровождать императора после смерти

4,5(20 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
DANIKom
DANIKom
11.09.2020
Сверхдержава — очень мощное государство с огромным политическим, экономическим, военным и культурным потенциалами, обладающее превосходством над большинством других государств.

Движение неприсоединения — международная организация, объединяющая 120 государств мира на принципах неучастия в военных блоках. 

Разря́дка междунаро́дной напряженности— политика, направленная на снижение агрессивности противостояния стран социалистического и капиталистического лагерей.

Берли́нская стена́ — инженерно-оборудованная и укреплённая государственная граница Германской Демократической Республики, построенная на территории ГДР вокруг Западного Берлина и существовавшая с 13 августа 1961 года по 9 ноября 1989 года.
4,8(23 оценок)
Ответ:
men1tos
men1tos
11.09.2020

Офіційна назва держави, що вживалася протягом усієї її історії, — «Ромейська імперія» — підкреслювала спадкоємність між Візантійською та Римською імперіями. Мешканці Візантії, серед яких були предки сучасних греків, південних слов'ян, румунів, молдаванів, італійців, французів, іспанців, турків, арабів, вірменів та багатьох інших сучасних народів, називали себе ромеями або римлянами. Саме від цієї назви походить сучасна самоназва принаймні двох народів — румунів та ромів.

Визначення «візантійська» є похідним від назви столиці імперії. Попри те, що офіційно столиця іменувалася Новим Римом, а пізніше — Константинополем, за вкоріненою звичкою мешканці міста використовували і його старогрецьке ім'я — Візантій.

Після поділу Римської імперії навпіл у 395 році західну частину для зручності почали іменувати Гесперійською імперією (від давнього поетичного визначення «західних країв»), а для східної із столицею в Константинополі використовували прикметник «візантійська» (тобто «константинопольська») — саме так це слово вживали, зокрема, тогочасні історики Пріск та Малх.

Із падінням Гесперії у 476 році титул імператора зберігся лише за константинопольскими володарями. Відтак необхідність у вживанні окремого терміну для позначення їхньої держави зникла. Імперія надалі іменувалася просто Римською або Ромейською. Прикметник «візантійський» використовували й надалі — він, зокрема, зустрічається у працях патріарха Фотія та у Суді — але найчастіше як синонім слову «константинопольський».

У староруських і старослов'янських літописах також вживаються назви Християнське і Грецьке царство.

У науковий вжиток назва «Візантійська імперія» (а також скорочено — Візантія, термін, який ніколи не вживали за часів існування імперії) була запроваджена вже після здобуття Константинополя Мехмедом II і зникненням самої держави. Вперше в цьому сенсі її використав німецький вчений Ієронім Вольф[en] в 1557 році.

4,8(83 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ