М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
МишаКарпунин
МишаКарпунин
31.01.2022 15:59 •  История

Была ли власть Юнлэ и Токугава такой же абсолютной, как у западных монархов? Урок 2 Выдели схожие действия китайского императора Чжу Ди(Юнлэ) и японского сегуна Токугава Иэясу I при установлении абсолютной, никем и ничем не ограниченной власти.
Верных ответов: 2
опора в первые годы правления на первых министров и регентов
перенос столицы и строительство дворцового комплекса
личное командование армией
контроль церкви и различных религиозных течений
упразднение деятельности сословно-представительных органов

👇
Ответ:
жанара06
жанара06
31.01.2022

Можно лучший

))))))))))))))))


Была ли власть Юнлэ и Токугава такой же абсолютной, как у западных монархов? Урок 2 Выдели схожие де
4,8(37 оценок)
Ответ:
PYURAN
PYURAN
31.01.2022

личное командование и перенос столиц

Объяснение:

проверил в ОМ

4,6(95 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ВККeerboom
ВККeerboom
31.01.2022

«Чо́рна смерть» (Чорний мор; англ. Black death) — друга за історичним переліком пандемія чуми, занесена зі Східного Китаю, що прокотилася по Азії, Європі, частині Африки у середині XIV сторіччя (1347—1353 роки). Збудником чуми є Yersinia pestis. Як вважають, збудником «Чорної смерті» став новий варіант чумної палички — medievalis. До цього у світі був поширений інший варіант anticus, який спричинив першу пандемію чуми (чума Юстиніана). Період від 1353 року до 1894 року не входить до цієї пандемії, хоча за цей час відбувалися окремі епідемії у різних географічних регіонах. 1894 року почалася третя пандемія чуми. Загальна кількість смертей оцінюється від 75 до 200 млн. осіб.

4,7(31 оценок)
Ответ:
mockingbird12
mockingbird12
31.01.2022

1. ну суперечливе питання, що цим займалися лише Єгипет, Індія, Китай, але якщо відкинути питання де ще було, то можна сказати де його не було. Не було землеробства там де є несприятливі для цього умови. Зрошування землі було тоді доволі примітивне і часто залежало від розливу річок, саме біля них і найбільше розвивалося сільське господарство. Також варто брати до уваги клімат і наявність рослин і тварин для одомашнення.

Існує міф, що люди почали  займатися сільским господарством, щоб краще жити. Можливо люди саме так і думали, коли починали, щось садити, але насправді життя мисливця-збирача було набагато краще, вони були набагато більш щасливі, вони краще харчувалися і менше працювали.

2. ну якщо відкинути, що ордени з'явилися під час Христових походів, тобто після розпаду Риму (хоча з вами б поспорив Візантієць який вважав себе в 14 столітті саме істини римлянам), то військові відзнаки зазвичай видаються від імені монарха, голови держави. Греція ж була поборником демократії і т.д., не було в них короля, імператора чи когось такого, тому й не було військових відзнак

4,7(83 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ