М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
mivliev38p08iax
mivliev38p08iax
02.09.2021 11:44 •  История

ответить на один из вопросов кроме 4го длинной +- 1000 символов и уникальностью 85+ 1. Чи вийшли українці з давньоруської народності?
2. Розкрийте причини загибелі незалежної Галицько-Волинської держави.
3. Аргументуйте (чи заперечте) думку про те, що суть політики польської влади в Галичині у ХІV–ХV ст. полягала в руйнуванні ознак її державного минулого, в утвердженні цієї землі як невід’ємної складової Польської держави.
4. Порiвняйте умови Зборiвського i Бiлоцеркiвського договорiв.
5. Які факти засвідчують суверенітет (у його внутрішньому та зовнішньому вимірах) Української держави, створеної Богданом Хмельницьким?
6. Які факти свідчать про зміцнення особистої влади Богдана Хмельницького? Чи можна вважати Україну часів його правління монархією?
7. Історики розходяться в оцінці українсько-російської угоди 1654 р., пропонуючи її різні тлумачення. Обґрунтуйте те трактування, до якого Ви схиляєтесь, або запропонуйте власний варіант оцінки цієї угоди.
8. Обгрунтуйте істинність (або хибність) твердження, що політика австрійського та російського урядів щодо українських земель носила колоніальний характер.
9. Визначте роль греко-католицького духовенства у суспільному житті українців західноукраїнських земель у XIX ст.
10. Яке місце Кирило-Мефодіївського братства в національному русі українців?
11. Відомий український історик М. Грушевський, оцінюючи діяльність Головної руської ради, назвав її першим національним урядом. Обґрунтуйте (або заперечте) справедливість цієї думки.
12. Як позначилися реформи російського імператора Олександра II, проведені у 60–70-х роках XIX ст., на соціально-економічному розвиткові Наддніпрянщини та національному житті українців?
13. Які найважливіші зміни відбулися в сільському господарстві України в другій половині ХІХ ст.?
14. Які зміни відбулися в соціальній структурі українського суспільства протягом XIX ст.?
15. «В останнє десятиріччя XIX століття Галичина, незважаючи на власні досить важкі умови національного і економічного існування, стає центром українського руху і щодо українських земель Росії відіграє роль культурного арсеналу, де створювались і вдосконалювались засоби національного культурного та політико-громадського відродження українського народу»,– писав М. Грушевський. Обґрунтуйте (або заперечте) це судження.
16. Доведіть, що в УРСР в 1930-х рр. було встановлено тоталітарний режим.
17. 30 червня 1945 р. Олександр Довженко занотував у щоденнику: «Об’єдналися усі українські землі. Буде єдине стадо і єдині пастирі. Усі тепер будем однакові». Про які об’єднані землі говорив О. Довженко і чому він застосував до людей слово «стадо»?
18. Чи правомірно називати депортації 1947 р. на Західній Україні формою покарання українців?
19. Чим зумовлена зацікавленість радянського керівництва в ліквідації Української греко-католицької церкви в західних областях УРСР? Чи вдалося радянським керівникам досягти своєї мети? Обґрунтуйте свою точку зору.
20. Чого було більше – позитивного чи негатичного в реформах М. Хрущова для країни?
21. Чи правомірно називати події в Україні в кінці 1980-х – на початку 1990-х рр. третьою Українською революцією? Відповідь аргументуйте.

👇
Ответ:
EvilMorty
EvilMorty
02.09.2021

А отвечать на русском можно? Потом сами переведёте?

4,8(73 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
наташа979
наташа979
02.09.2021

1.

РОМАН МСТИСЛАВИЧ (1199-1205)

КОРОЛЬ ДАНИЛО (1205-1264)

ЛЕВ І (1264-1301)

КОРОЛЬ ЮРІЙ І (1301—1315)

АНДРІЙ І ЛЕВ ІІ (1315—1323)

ЮРІЙ ІІ БОЛЕСЛАВ (1323—1340)

2.

Я вважаю, що Данило — це найбільша постать в історії Галицько-волинської держави. Він вів свою діяльність серед незвичайно важких обставин. З великими зусиллями він наново з'єднав розбиту державу, ведучи боротьбу з Польщею та Угорщиною і з анархічним боярством. Нічого не втратив з батьківських земель, забезпечив кордон у Карпатах і від Вісли, поширив державну територію на півночі. Привернув авторитет княжої влади, наново зорганізував державний апарат. Не дав знищити своєї держави татарам, особистими жертвами здобув мир і підготував свою країну до відсічі орді.

3.  

Данило Галицький. Ввійти у зв'язки з Західною Європою, знайти там політичну і культурну до Так, у 1253 році

4. Г-В князівство дуже схоже на Русь:

1-велика територія

2-влада у спадок

3- помітне соціальне розшарування і т.д.

Объяснение:

4,5(65 оценок)
Ответ:
Пони20171
Пони20171
02.09.2021

ответ: 2)Триада власти: сила, богатство и знание В информационном мире борьба за власть и доминирование превращается в борьбу за распределение и доступ к информации и знаниям. Знание — самый демократичный источник власти.

1)возможно из-за того, что тюрки имели развитую письменность, присущие развитой цивилизации. преобладали больше имперские традиции, что можно заметить по находкам стеллы.

поддержание боевой мощи армии, организация военных походов удержания в повиновении покоренных народов - таковы функции каганов

Объяснение:

4,6(79 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ