М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Valeriya2576
Valeriya2576
20.10.2022 16:54 •  История

️➿️➿️Задание 3. Вставь пропущенные слова. Читай текст параграфа! Центральное место в укреплении государства Токугава занимало управление

1 делами. Любой контакт с чужеземцами теперь был

невозможен без 2 в Эдо. Основным торговым партнером

был 3, основные торговые пути вели через Корею и острова Рюкю

(в частности, через Окинаву). Китайцы закупали крупными партиями

4и , из Японии вывозилось свыше 5 тыс. тонн в год.​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Ketinur
Ketinur
20.10.2022

зміни, що розпочалися в усіх сферах життя європейців, охопили і світ одягу. Поширилося правило не просто одягатися, а слідувати моді, змінюючи щорічно фасони суконь і камзолів. А втім, вир моди захопив не всіх. Одяг бідняків і селян залишався незмінним. Ігнорування моди — сумна традиція бідноти, хоч би де і коли вона жила. Селяни мали один незмінний робочий одяг і святкове вбрання, що переходило від батьків до дітей.

Заможні європейці стали тими суспільними верствами, завдяки яким у XVI — першій половині XVII ст. запанувало царство моди. З кожним роком шаленство моди дедалі більше охоплювало життя знаті. Венеціанський посол при дворі французького короля Генріха IV повідомляв, що “людину... не вважають заможною, якщо у неї немає 25—30 туалетів різного фасону і якщо вона не переміняє їх щоденно”. Так у Європі встановлювалося царство моди, основним правилом якого було мати можливість змінювати гардероб відповідно до конкретних обставин. Остаточно це правило встановилось у Європі наприкінці XVII ст. Відтоді мода поширювалась у світі у своєму новому значенні: не відставати від сучасності. Сприйняття суспільством моди стало свідченням його готовності до змін і перетворень. Сучасний дослідник цієї епохи Фернан Бродель визначив цю особливість так: “Майбутнє належало... суспільствам, які навчилися відкидати давні традиції”.

У Європі щороку мінялися фасони одягу; штани і плащі ставали то довгими, то короткими; рукава вузькими або широкими; коміри то нагадували жорна млинів, то перетворювалися на ледь помітну смужку. Зміни в моді були свідченням того, хто на той момент був популярним у Європі. Законодавцем моди ставав той, ким найбільше захоплювалися європейці.

Наприкінці XV — на початку XVI ст. законодавцями мод у Європі були італійці. Пишний костюм доби італійського Відродження з широкими рукавами, золотим і срібним шиттям, парчею, єдвабом та оксамитом був прикладом для значної частини європейських країн. У XVI ст. у вищих верствах суспільства набув популярності суворий, застебнутий аж до верху чорний костюм, запроваджений іспанцями. Він неначе символізував переваги “всесвітньої” імперії католицького короля. На початку XVII ст. поширився голландський стиль — комір із мережива та обов'язковий капелюх із високою тулією. Він уособлював економічне зростання нової європейської держави — Голландії. Проте і цей стиль не утримався довго. Його заступив французький костюм із яскравим шовком і вільним кроєм.

Наслідування моди поступово перетворилося з примхи на стимул, поступування суспільства. Завдяки їй розвивалися виробництво, торгівля, виникали нові підприємства і галузі виробництва.

4,5(87 оценок)
Ответ:
katiabrandt17
katiabrandt17
20.10.2022
Цербер (12 подвиг Геракла)
И вот опять приходит Геракл и Эврисфей ему говорит:
- Пойди ты в царство подземное, охота мне посмотреть на Цербера, трехглавого пса, что живет у владыки подземного царства Аида. Принеси мне его и твоя служба закончится.
  Ничего не ответил Геракл. Даже такому герою как он , было страшно добровольно спускаться в то место, откуда даже умершие души рвутся.
Спустился он туда и Гермес встретил его.Перебрались они на лодке через реку Смерти и пошли дальше. По пути они встречали много бедных душ , душ которых били плетью. Был там источник затмения, и если испить из него ты забудешь себя- как тебя звать и т.п. и т.д. зашли они в зал Аида и стал Геракл его просить- чтобы смог он взять его пса. Аид же сказал что он может его взять, но чтобы Церберу не вредил. Вышел Геракл из зала . После долгих мучений, Гераклу удалось взять Цербера за ошейник и доставить его во дворец Эвресфея .
4,6(62 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ