М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
nairisaaryan
nairisaaryan
05.05.2021 09:50 •  История

ответь на вопросы Параграф 18 .
Создание древнего китайского государства
6) что вы узнали об учении Лао-цзы
7) в чём суть учения Дао? Вы согласны с его идеями?
Только ответы чтобы были как в учебнике

👇
Открыть все ответы
Ответ:
мадя21
мадя21
05.05.2021

Розселення тісно пов'язане з міграціями. Основні види міграцій — зовнішні й внутрішні. Останні, у свою чергу, поділяються на міжрайонні міграції та міграції між містом і селом. Зовнішньою називається міграція населення між країнами. Люди, які виїздять з країни, називаються емігрантами, а які приїздять — іммігрантами.

У зовнішніх міграціях Україна в другій половині 90-х років мала від'ємне сальдо. З точки зору статистики, міграційні процеси не завжди раціональні для нашої країни: освітній рівень тих, хто прибуває в Україну, значно нижчий від освітнього рівня тих, хто вибуває з неї. За всіма показниками погіршується якісний склад населення України.

З внутрішньої міграції найбільшу цікавість становить переселення з села до міста, що становить основу урбанізації. Урбанізацією називається збільшення питомої ваги міського населення й зростання соціально-економічної ролі міст, їх розвиток в загальній системі.

Для світового суспільства в останні три століття характерною особливістю є процес інтенсивного посилення міграційних процесів, швидка урбанізація. Згідно з прогнозами, у 2025 р. частка міського населення в світі становитиме 60 %. В Україні за 1940—1992 рр. частка міських жителів зросла майже в 3 рази. Зараз в Україні показник урбанізації становить 67,2 %.

Зростання міст і підвищення їх ролі визначає процес урбанізації (Донбас, Луганська обл., Дніпропетровська обл. — найвищий рівень урбанізації). Найвищий відсоток міського населення в Україні — у Донецькій (90 %), Дніпропетровській (84 %), Луганській (87 %) та Харківській (79 %) областях. Найнижчий — у Чернівецькій, Тернопільській, Івано-Франківській та Закарпатській областях (39 — 44 %). Міське населення більш зосереджене у промислових районах Донбасу й Придніпров'я. Західні регіони України недостатньо урбанізовані. Процес урбанізації створює міські агломерації.

Приклади міських агломерацій в Україні:

Моноцентричні — Київська, Харківська, Львівська, Одеська.;

Біцентричні — Дніпропетровсько-Дніпродзержинська, Донецько-Макіївська, Горлівсько-Єнакієвська;.

Поліцентричні — формуються на Донбасі.

Є області де сільське населення переважає над міським:

Тернопільська;

Вінницька;

Чернівецька;

Івано-Франківська;

Закарпатська.

У багатьох країнах світу на базі великих міст формуються великі міські агломерації із багатомільйонним населенням. Такі агломерації, як Нью-Йоркська, Токійська, Лондонська, за чисельністю населення і економічним потенціалом переважають багато держав світу. Але ще більші за розмірами мегаполіси — великі урбанізовані райони, які утворюються в індустріальних країнах. Чисельність мегаполісу Токайдо (в Японії) — більше 50 млн. осіб; Північно-Східного мегаполісу у США — більше 40 млн. осіб і т. д.

Объяснение:

4,8(95 оценок)
Ответ:
EldarHolter
EldarHolter
05.05.2021
Відповідь:

. Деїзм - вчення про вільнодумстві, яка протистоїть релігійному фанатизму і християнської церкви, але стояв на захисті свободи совісті та звільнення науки і філософії від опіки церкви (представниками деїзму були Вольтер, Жан Жак Руссо, Джон Локк, Толанд, Франклін та інші.. Ідеї християнства не має авторитету, суспільство прагне звільнитися від релігії. Людина звертається до природи і до космополітизму (засуджується націоналізм, є переконання в можливості всіх націй). через космополітизму впало почуття патріотизму Властива «науковість» ( науковий дух проявляється у всьому - розвивається фізика, математика, проводяться навіть теологічні дослідження). Суспільство було переконане в тому, що всі явища, всі, що відбувається, необхідно пояснювати - все повинно мати природні причини

У літературі проявлявся раціоналізм, це був популярний стиль у всій культурі. Вчені мали мети популяризації знань серед звичайних людей Існувала концепція програсса, руху вперед до досконалості Наука була обрана основним досягнення добробуту людини. Мета людини - досягти добробуту за життя, а не після смерті. Людина є розумним незалежно від статі та соціального статусу Наукове знання - запорука морального вдосконалення людини Пояснення: Чим вони були зумовлені? Характерні риси були обумовлені тим, що пройшла Реформація, люди поступово стали відходити від релігійного світогляду до філософського, ймовірно, в цьому лежить природний фактор еволюції суспільства.
4,8(70 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ