Составьте таблицу.
1 раздел Владельческие крестьяне:
1) у них не было права распоряжаться своим имуществом
2) являлись полной собственностью своих владельцев: царя, духовенства, дворян, бояр
3) могли быть проданы, подарены, просто отданы или обменены как на людей, так и на любой товар
4) работали на барщине
5) платили натуральный и денежный оброки.
2 раздел Черносошные крестьяне:
1) вели своё собственное хозяйство на государственных землях
2) распоряжались своим собственным имуществом
3) имели во владениях земли
4) несли государственные повинности
5) имели и сохраняли свою личную свободу
прокинувся вранці раніше звичайного. Проти звичаю, в моєму сірому, холодному і незатишному замку з вежами було тепло. Слуги з вечора затопили вогнище. Адже сьогодні день мого весілля. Піднято підвісний міст замку, із ями випущена вода, набрана як перешкода від ворогів. Вузькі стрілчасті вікна замку не дають стінам швидко охолонути, так що тепер тут затишно.
Я – це баронет його величності короля Англії, лицар і хрестоносець. Так, я вже брав участь зовсім «зеленим» юнаків в одному хрестовому поході. Господи благослови, якщо буде другий хрестовий похід, я обов’язково теж піду зі своїм королем в Палестину. Адже в першому своєму поході я добув чимало трофеїв і нажив собі цілий статок. Правду кажуть злі язики – НЕ відвойовувати Гроб Господній ми йдемо в Палестину, а за видобутком. Прости мене, свята Катерина.
Сьогодні справ сила-силенна: мені належить вимитися в великому чані, який слуги наповнюють окропом. Незвичне заняття для лицаря, чи знаєте. Потім почнуть прибувати гості з подарунками і старости навколишніх сіл з подарунками. Адже це мої васали, а я власник навколишніх земель. Пізніше прибуде наречена і почнеться вінчання. Як воїн, я прибуду до церкви верхи на коні. Наречена моя – Кеті Бофор, носить гучний титул баронеси, правда, статками більшими не володіє. Але мені вже 26 років, а це критичний вік для одруження, тягнути довше з весіллям не варто. Є великий ризик скласти голову в бою і не залишити нащадків.
Після почнеться гулянка з моїми друзями-лицарями, поки слуги будуть влаштовувати мою наречену і її поклажу в башті мого замку. На рожні смажаться цілком порося і косуля, в діжці хлюпається вино. Є всі будуть курними руками, як завжди. Сподіваюся, дружина не буде нудьгувати в замку – у мене в шафі зберігається цілих сім книг, а вона трохи вміє читати.
Великая Отечественная Война.Названа так не только что она была великая.Но и потому что в ней участвовали все страны СССР.Все люди этих стран бились чтобы мы жили.В то время было жестокое время.Еды не хватало.Но люди жили.Шла очень ожесточённая война.Лилась кровь.Погибали тысячи не винных жертв.Каждый человек хотел чтобы он и его любимая семья выжили.Чтоб мы победили.На нас наступали враги.Мы бились,бились.Враг был сильнее чем мы.Половина стран здалась.Но держалась великая страна которую зовут Россия.Когда слышиш слово Россия.Задумываешься.Ведь она и в правду великая.И вот мы наконец победили.Победили врага.Вся эта война говорит о том.Что наш народ самый крепкий,сильный,выносливый.Только мы можем выдержать кого угодно.Не зря мы победили Наполеона.А ведь он был сильнее нас.И так с победой для нас и с позором для врага мы победили.Вся наша Могучая Страна Победила!