М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
katy244
katy244
18.07.2021 03:43 •  История

2. Заполните таблицу и назовите общие черты восстаний. Восстание в Уральской и в Тургайской областей в 1968-1869 годах

Общее

Восстание в Мангыстау в 1870 году

1.Причины восстания

2. Характер восстания.

3. Причины поражения

?

1.Причины восстания.

2.Характер восстания.

3. Причины поражения.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Ванёк20061
Ванёк20061
18.07.2021

Зважаючи на реальні обставини, Апостол узявся за здійснення реформ, спрямованих на впорядкування державного життя Гетьманщини. Реформи провадились у сферах судочинства, фінансів, земельних справ, торгівлі тощо. Із метою врегулювання земельних справ Апостол протягом 1729–1731 pp. провів генеральне слідство про маєтності. Внаслідок такого заходу в державне користування було повернуто чимало земель, безпідставно захоплених для приватного володіння.

Чимало зусиль докладав Апостол для пожвавлення української торгівлі. Гетьман зумів домогтися скасування багатьох обмежень та утисків, запроваджених Петром І. Так, наприклад, за сприяння Данила Апостола українським купцям повернули право вивозити товари на західноєвропейські ринки; знову було налагоджено торговельні зв'язки з Кримом тощо.

Здійснюючи реформу фінансів, Апостол уперше встановив точний бюджет державних видатків; при цьому з-поміж видатків виокремив ту частину, що мала використовуватися на утримання козацької адміністрації, найманого війська, артилерії тощо. Гетьман також визначив наповнення державної скарбниці Гетьманщини.

Зміни в судочинстві стосувалися реформування судів, запровадження обов'язкових документів, зведення до одного збірника законів, що використовувалися в українському судочинстві. Полкові суди поділялися на два різновиди: для справ важливих і кримінальних (тобто злочинів) і для справ дрібних. Сотенні й сільські суди перетворювалися на колегіальні (колективні, спільні).

Крім того, долаючи спротив московського уряду, Апостол відновив право гетьмана призначати генеральну старшину і полковників. За гетьманування Апостола вдалося значно зменшити кількість росіян в українській адміністрації. Було обмежено до шести кількість російських полків в Україні.

Отже, Д. Апостол спромігся тимчасово пригальмувати процес перетворення Гетьманщини на адміністративну одиницю Російської імперії, втримати, бодай на деякий час, ті права і свободи, які ще лишалися в українців. Його діяльність мала позитивне значення для розвитку української економіки, права, культурного і церковного життя, але брак своєї повноцінної суверенної держави, зростаюча залежність від Російської імперії робили ці здобутки уряду Апостола недовговічними.

Объяснение:

4,8(59 оценок)
Ответ:
Элизия12
Элизия12
18.07.2021

Согласно библейскому преданию, после Всемирного Потопа все люди говорили на одном языке. А потом возгордились и решили построить город Вавилон и башню до небес, чтобы увековечить себя. За это Господь сделал так, что все заговорили на разных языках, перестали друг друга понимать и не смогли продолжать строительство.

А если религию не трогать... Вот смотрите, люди живут не все вместе единой группой в 7,6 млрд человек, а отдельными группками в разных местах земного шара. Появился какой-то новый предмет, явление - нужно придумать название. Естественно, что у каждого оно будет своим. А ещё в одной местности, например, ёлка растёт - слово есть, а в другой не растёт - и слова такого никто не знает. И даже если даже название было замствовано, оно не останется в первоначальной форме - изменится в связи с особенностями местного наречия, иногда до не узнаваемости.

Объяснение:

4,4(32 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ