Відповідь:
Етимологічно термін ”культура” походить від латинського слова cultivire – обробляти, опрацьовувати, вдосконалювати, поліпшувати. І спочатку воно означало ”оброблення ґрунту, його культивування”. Звідси – ”агрокультура”.
Пояснення:
Пізніше слово ”культура” дістало більш узагальнене визначення. Культура – це все те, що створене людством, тобто ”друга природа”, надбудована над природою натуральною. У цьому плані культуру і все розмаїття, що до неї належить протиставляють природі, всі складники якої мають натуральне походження, тобто такі, що людиною не створені і не можуть бути нею створеними, як от: моря і ріки, гори і ґрунти, повітря та вода тощо. Отже, слово ”культура” формувалось у прямій опозиції до слова ”натура”. І таке розуміння культури на буденному рівні свідомості залишається і сьогодні. Але воно потребує істотних уточнень.
Відповідь:
Як самостійна течія християнство відмежувалося від інших культів і набуло власної організації форми найперше в містах східної частини Імперії — в Малій Азії, Сирії, Єгипті а звідти — поширилося на Захід. Нова релігія вперше почала оформлятися через єврейські общини великих міст Сходу. За церковними переказами, засновником християнства був Ісус Христос. Наприкінці І ст. н. е. християнські общини існували вже у всіх великих містах античного світу — Єрусалимі, Антіохії, Ефесі, Коринфі, Римі, Путеолах. За римськими законами, «секта християн» належала до нелегальних союзів, тому збори християн проходили лише в таємних місцях. Центральна ідея християнства ння через віру в Ісуса Христа. Християнське вчення швидко поширилось по території Римської імперії. Такий успіх, можна пояснити тим, що воно змогло об'єднати всі основні релігійні ідеї епохи. З 2 пол. ІІ ст. серед християн переважають середні верстви населення. Притік багатих в общини відтісняв бідних. З часом змінюється організація общин. З'являються постійні посадові особи — диякони і т. д. У ІІІ ст. в ряди християн вступають великі власники. Християнство аристократизується. Християнство, як і всі тогочасні релігії, глибоко синкретично. В ньому сплелись елементи трьох країн : Юдеї, Еллади і Риму.
Пояснення:
2)царь василий
3)Да, он получил высокую оценку от автора!