М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
nOMOshHuK2
nOMOshHuK2
22.07.2021 04:42 •  История

Какие особенности усуньского общества описаны в китайских письменных источниках?

👇
Ответ:
nastyalomeyko
nastyalomeyko
22.07.2021

Огромное значение для них имело коневодство. Богатые усуни имели до пяти тысяч коней. Китайцы называли усуньских коней «сверхъестественными» «небесными». Подобно гуннам, древние усуни разводили одномастных коней, которым в военное время отводилась решающая роль.

Объяснение:

я не до конца уверена в правильности

4,5(89 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
kirilenkok1
kirilenkok1
22.07.2021

1,201 г до н.э.

Первое упоминание Первое упоминание киргизах встречается в 201 г до н. э. в «Исторических записках» историографа империи Хань Сыма Цзяня в связи с подчинением их государством хунну.

2,Первое упоминание этнонима «киргиз» встречается в летописи «Ши цзи», написанной китайским историографом Сыма Цзянем о завоеваниях предводителя племён хунну шаньюя Маодуня или Модэ. .

3,Как бесспорно установили учёные, гяньгунями (варианты: гэгунь, цигу, кигу) китайцы называли древних кыргызов. Благодаря ему мы знаем, что ещё в конце III в. до н. э.

на другие ответить не смог. надеюсь

4,4(72 оценок)
Ответ:
208дитма802
208дитма802
22.07.2021

Купці і ремісники об'єднувались в товариства: купці - в гільдії, а ремісники - в цехи. Гільдії і цехи перш за все повинні були захищати інтереси своїх членів. Наприклад, ремісник, навіть найліпший, але який прийшов з іншого міста, не мав права займатися своїм ремеслом, якщо він не член місцевого цеху. Неможна допустити, щоб якийсь чужак суперничав з місцевими майстрами і відбирав у них замовників.

Цехи значною мірою нагадують сільську общину: це теж об'єднання дрібних власників для захисту своїх інтересів і регулювання всього життя - від виробництва до проведення вільного часу. І це не випадковий збіг, а свідчення того, що люди, об'єднані відчували себе впевненіше. Об'єднання на кшталт сільської общини чи ремісничого цеху жорсткими порядками серйозно обмежували особисту свободу своїх членів, проте надавали їм захист. А для людей тих часів захист сильної організації був набагато важливіше, ніж особиста свобода.

Цехи. Члени цеха допомагали один одному освоїти нові прийоми ремесла. Але при цьому вони приховували секрети професії від сторонніх. Цехове начальство особливо турбувалось про те, щоб всі члени цеха були в рівних умовах, щоб одні не багатіли за рахунок інших, щоб ніхто не переманював у сусіда покупців і замовників. Тому вводились суворі правила: скільки годин в день можна працювати, скільки верстатів використовувати, скільки помічників наймати. Порушнику загрожувало виключення з цеха. Те саме могло статися і з ремісником, вироби якого не відповідали прийнятим в цехові нормам. Спеціальні люди прискіпливо слідкували за якістю сукна і булок, лат і мережив...

Объяснение:

Надеюсь

4,6(21 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ