М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
маркен2
маркен2
21.07.2021 10:56 •  История

В чому виділялася самогубність галицько Волинської держави​?

👇
Ответ:
eka04599
eka04599
21.07.2021

Га́лицько-Воли́нське князівство, також Королі́вство Русь[1] (лат. Regnum Russiæ[2] / Rusie[3]) — середньовічна монархічна держава у Східній Європі. Існувало у 1199—1349 роках. Керувалася князями і королями із династій Рюриковичів, П'ястів та Гедиміновичів. Утворене волинським князем Романом Мстиславичем внаслідок приєднання Галицького князівства у 1199. Після коронації Данила Романовича у 1253, стало Руським королівством, спадкоємцем київської династії, продовжувачем європейських, руських політичних і культурних традицій.

Одне з найбільших князівств періоду феодальної роздробленості Русі. До його складу входили Галицька, Перемишльська, Звенигородська, Теребовльська, Володимирська, Луцька, Белзька, Холмська та Берестейська землі, Пониззя (пізніше Поділля), а також територія між Східними Карпатами, Дністром і Дунаєм — Шипинська та Берладська землі, на яких згодом виникло Молдавське князівство.

Проводило активну зовнішню політику в Східній і Центральній Європі. Головними ворогами (конкурентами) були Польща, Угорщина, з середини XIII століття — Золота Орда і Литва. Для протидії сусідам неодноразово укладались союзи із католицьким Римом і Тевтонським Орденом.

Объяснение:

4,5(94 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
"У захопленому галлами Римі спалахнули епідемії. До того ж обидві сторони були виснажені воєнними діями. Тому було прийнято рішення про укладення перемир’я. За викуп галли погодилися зняти облогу Ка­пітолію і відступити від Рима. Римські історики пишуть, що під час зва­жування золота римляни помітили несправність терезів. У відповідь на їхній докір галльський вождь поклав на чашу терезів ще й свого меча, зухвало заявивши: «Горе переможеним!» Але на зворотному шляху на галлів напав римський полководець, який, відібравши у них золото, ніби­то зауважив у відповідь на ці слова: «Батьківщину захищають залізом, а не золотом»
4,5(27 оценок)
Ответ:
Алисик980
Алисик980
21.07.2021

У захопленому галлами Римі спалахнули епідемії .До того ж обидві сторони буливиснажені воєнними діями .Тому було прийнято рішення про укладення перемир'я .За викуп галли погодилися зняти облогу Капітолію і відступити від Рима.Римські історики пишуть , що під час зважування золота римляни помітили несправність терезів.У у Відповідь на їхній докір галльський вождь поклав на чашу терезів ще й свого меча,зухвало заявивши :«Горе переможеним!» Але на зворотному шляху на галлів напав римський полководець ,який , відібравши на ці слова«Батьківщину захищають залізом а не золотом»

4,7(9 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ